Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🚨🚨🚨McDonals bedava mc chicken menü 🚨🚨🚨

Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Tugra
Arkadaşlar önce alabilmek için mcdonals uygulamasını indirip bi hesap açmanız gerekiyor ardından ana sayfada Merhaba ve isminizin yazdığı kısmın üst kısmındaki Candy Crusha benzeyen oyuna tıklayın ardından sözleşmeyi kabul edip oyunu oynayın ve 300 puan yapın yaptıktan sonra 2 seçenek çıkıyor üste tebrikler mcchicken menü bedava yazısı var ona basın ve ödülü onaylın ve mym sayfasına girin hafif aşağı kısıma indiğinizde tebrikler bedava mcchicken menü kazandınıza tıklayın ve ardından kulana tıklayın
Not: bu ürünler qr mantığı ile çalışıyor evinize sipariş vermesiniz bunu sadece mcdonals yerlerinde kasanın önündeki qr a okutmanız lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobilden açtım konuyu yazım hatası varsa kusura bakmayın

Ekler

• IMG_1426.png
    IMG_1426.png
    1.6 MB · Hit: 680
  • IMG_1427.png
    IMG_1427.png
    1.1 MB · Hit: 682
  • IMG_1428.png
    IMG_1428.png
    1.2 MB · Hit: 701

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,164
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar önce alabilmek için mcdonals uygulamasını indirip bi hesap açmanız gerekiyor ardından ana sayfada Merhaba ve isminizin yazdığı kısmın üst kısmındaki Candy Crusha benzeyen oyuna tıklayın ardından sözleşmeyi kabul edip oyunu oynayın ve 300 puan yapın yaptıktan sonra 2 seçenek çıkıyor üste tebrikler mcchicken menü bedava yazısı var ona basın ve ödülü onaylın ve mym sayfasına girin hafif aşağı kısıma indiğinizde tebrikler bedava mcchicken menü kazandınıza tıklayın ve ardından kulana tıklayın
Not: bu ürünler qr mantığı ile çalışıyor evinize sipariş vermesiniz bunu sadece mcdonals yerlerinde kasanın önündeki qr a okutmanız lazım

Aldim da arka kamera calismiyo nasil alcam

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Alihan Şencan
Ben 251 puan yaptım ödülü verdi. Ama ödüle sahip olduğunu hiçbir yerde göremiyorum. Mc Chicken menüm nerrrrrrde abi?

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Soner
abi kullan derseniz çöpe gider diye biliyorum. oraya gittiğinizde kullan a basacaksınız :) eskiden ufaklıgı alıp tabi her şey ucuzken 5 liraya 2x büyük boy milkshake alırdım hey gidi günler:=)

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
yapamayanlar ekranı 60hz'e alın oluyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Evet normalde hediye patates soğan halkası falan verir bugün menü verdi şaşırttı beni de.

Oyunu oynarken telefonu 60Hz modunda kullanın yoksa oyun çok zorlaşıyor kazanamıyorsunuz ek bilgi olarak vereyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Tugra

king135

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Resul
Hesap açarken telefon numarası doğrulaması istemiyor yani numara sallayarak hesap açıp sınırsız alabilir miyiz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Tugra
Ben aldım 2 tane 1 paket yaptırdım

Hesap açarken telefon numarası doğrulaması istemiyor yani numara sallayarak hesap açıp sınırsız alabilir miyiz?
Telefon başına günde 1 tane yapılıyor denedim

Ekler

• IMG_1429.jpeg
    IMG_1429.jpeg
    1.4 MB · Hit: 306
Top Bottom