Neler Yeni

md3 pc stok sorunu ??

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Haksızlık? dostum stok bul bize arttıralım. Millet 30 adet stokla sistem yapıyor sesiniz çıkmıyor DA'ya geline saydır babam saydır. Forumla birlikte tam 175 Adet stok.
500 stok yapsan yine alamayanlar tarafından aynı şeyler denecek, sisteme F/P değil diyenler falan var forumda 😂

Son 2 sistem 1650 ile geliyor abi artık 1660 serisinden bir kartla veya RX 6600 gibi kartlarla bir sistem yap da benim gibi daha üst seviye bir sistem isteyenler de faydalansın 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Muhammed Dinç
Keşke yakın zamanda daha üst seviyeli F/P bir sistem gelse biraz daha para biriktiririz

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Poyraz Şimşek
Instagram
poyrazsimsek0
Twitter
poyrazsimsek0
Discord
poyisgone#0001
500 stok yapsan yine alamayanlar tarafından aynı şeyler denecek, sisteme F/P değil diyenler falan var forumda 😂

Son 2 sistem 1650 ile geliyor abi artık 1660 serisinden bir kartla veya RX 6600 gibi kartlarla bir sistem yap da benim gibi daha üst seviye bir sistem isteyenler de faydalansın 😀
Böyle bir sistemin istersen 1000 stoklusunu koy piyasaya, anında tükenir. Bunun stokla alakası yok. Adam müthiş bir fırsat yapıyor kim bilir kimlerle saatlerce günlerce konuşuyor dil döküyor. Eğer beğenmiyorsanız Abdullah abinin sistemlerini, çıkıp gidebilirsiniz sizi tutan yok. Piyasa da ne de olsa bu kadar olmasa da bilgisayarlar var

Cihangir

80+ Gold
Alamaz sadece o üye alabilecek. Telefonunuz ile DA Forum profilinden kodu göstermeniz istenecek. Hile yapan da forumdan geri dönüşü olmayacak şekilde uzaklaştırılacak.
80+ gold sertifikası nasıl alınıyor

Erimtan

80+ Bronze
5000 üzeri mesaj gerekiyor sanırım.

beyt101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Beytullah Karaarslan
Hocam sistemi forumdan gördüm itopya sayfası bile yenilemiyodum girdim youtube ' a ordaki linkten itopyaya gidip pcyi satın aldım ve almadan euro bozdurdum , yani baya bi vakit geçti cidden parası hazır olanlar nasıl alamadı merak ediyorum :(

Önümüzde ki çıkacak pclerden içinize sineni alabilirsiniz umarım.

Top Bottom