Neler Yeni

Öneri Media Markt HyperX cloud 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Önder
Arkadaşlar media markt tan hyperx cloud 2 alıcam mağazadan elden cıhazda herhangi bir sıkıntı çıkması ıhtımalıne karşı garanti değişim, iade sıkıntı yaşarmıyım

Farway

80+ Silver
İade zaten almıyorlar kulaklıkta, garantiye gidiyor oradan gelene göre iade ve ya değişim alabiliyorsun sorun yaşamazsın.

frix

80+
Mediamarkt veya X firmanın keyfine kalmış bir durum değil. 14 günlük cayma hakkınız var, rahat olun.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Mediamarkt veya X firmanın keyfine kalmış bir durum değil. 14 günlük cayma hakkınız var, rahat olun.
Sizin dediğiniz mesafeli satış sözleşmesi mağazadan alınan ürünlerde 14 günlük cayma hakkı diye bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca kulaklıklarda hijyeni gerekçe gösterip iade almak istemiyorlar en iyi alacağınız yer Amazon olur bu gibi durumda

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
Sizin dediğiniz mesafeli satış sözleşmesi mağazadan alınan ürünlerde 14 günlük cayma hakkı diye bir şey yok

Ayrıca kulaklıklarda hijyeni gerekçe gösterip iade almak istemiyorlar en iyi alacağınız yer Amazon olur bu gibi durumda
Mediamarkt a calısıyorum hijyen ürününü geri almıyor hicbir firma aldığın ürünü denemek istedigini söyle aldıktan sonra orda denerler herhangi bi sorun varsa değişim yaparlar

bwNN

80+ Silver

Ben mediadan kulaklik almistim iade kutu acilmazsa olur demisti diye hatirliyorum

ridvan k

80+ Bronze
Mediamarkt a calısıyorum hijyen ürününü geri almıyor hicbir firma aldığın ürünü denemek istedigini söyle aldıktan sonra orda denerler herhangi bi sorun varsa değişim yaparlar
Bende çalışıyorum ama gecen gün takim liderimizle goruşüp iade aldk samet bey siz yanlış biliosunuz lutfen düzeltin kendinizi 😅😅😅

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
Bende çalışıyorum ama gecen gün takim liderimizle goruşüp iade aldk samet bey siz yanlış biliosunuz lutfen düzeltin kendinizi 😅😅😅
Kardesim sen alıyon ben alıyom geri başkası almıyor adam denesin calisiyorsa alsın gitsin 😂😂😂

ridvan k

80+ Bronze
Kardesim sen alıyon ben alıyom geri başkası almıyor adam denesin calisiyorsa alsın gitsin 😂😂😂
Evet bu yüzden bizde fırsat ürün kodu yapıştırılıp fiyatı düşürüluyor ve gelen muşteride ona goree aliyor samet bey lutfen benden daha iyi biliosunuz 😅😅

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
Konumuz bu degil rıdvancığım bak konuyu açan potansiyel bir müsteri bence onun konusuna dönmeliyiz aldıktan sonra dener sıkıntı varsa değişir 😂

Top Bottom