Neler Yeni

Öneri Mekanik klavye öneri

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Bütçe
2000
Herkese iyi günler, hocam bütçem belli ama o fiyatın altında varsa daha iyi olabilir benim için, şu anda aktif olarak gamepower warlock compact klavye kullanıyorum haliyle kronik olduğu için bir süre sonra gacır gucur sesler gelmeye başladı. Şimdi yeni kulaklık ve mouse aldım bunlar logitech marka klavyenin de logi olmasını isterdim ama logi de klavye fiyatları çok kaçık ondan dolayı daha f/p bir mekanik klavye varsa önerilirenizi bekliyorum.

Boyutu önemli değil sadece şu yön tuşları olsun yeter numpad e çok gerek yok, benim kullandığım klavye 87 tuşlu, yön tuşları var
Kablosuz mümkün değildir ama olsa tadından yenmez
Switch rengi farketmiyor kaliteli olması yeterli
Bilek desteği olsa süper olur ama çok yoktur

Şimdiden teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Herkese iyi günler, hocam bütçem belli ama o fiyatın altında varsa daha iyi olabilir benim için, şu anda aktif olarak gamepower warlock compact klavye kullanıyorum haliyle kronik olduğu için bir süre sonra gacır gucur sesler gelmeye başladı. Şimdi yeni kulaklık ve mouse aldım bunlar logitech marka klavyenin de logi olmasını isterdim ama logi de klavye fiyatları çok kaçık ondan dolayı daha f/p bir mekanik klavye varsa önerilirenizi bekliyorum.

Boyutu önemli değil sadece şu yön tuşları olsun yeter numpad e çok gerek yok, benim kullandığım klavye 87 tuşlu, yön tuşları var
Kablosuz mümkün değildir ama olsa tadından yenmez
Switch rengi farketmiyor kaliteli olması yeterli
Bilek desteği olsa süper olur ama çok yoktur

Şimdiden teşekkür ederim
Bütçeni çok küçümsüyorsun 2kya logitech'inkilerden çok daha kaliteli klavyeler mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpressten alabilirsen feker ık65 al.

Keşke mouse'u da sorsaydın logitech önermezdim bu bütçede.

Kablosuzları mevcut
Switchleri aşırı kaliteli
boyutlar istediğin gibi
Bilek destekleri yok ama 200 300 liraya Ajazz'ın bilek desteklerini alabilirsin.

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Bütçeni çok küçümsüyorsun 2kya logitech'inkilerden çok daha kaliteli klavyeler mevcut.

Kablosuzları mevcut
boyutlar istediğin gibi
Bilek destekleri yok ama 200 300 liraya Ajazz'ın bilek desteklerini alabilirsin.
Oo kral banın açılmış ho

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kablosuzları mevcut
boyutlar istediğin gibi
Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim mouse için senden öneriler almıştım zaten ama logitech g pro superlight aldım denemek istemiştim temiz 2. el aldım 2000 TL'ye bi arkadaştan

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim mouse için senden öneriler almıştım zaten ama logitech g pro superlight aldım denemek istemiştim temiz 2. el aldım 2000 TL'ye bi arkadaştan
İyi hayırlı olsun umarım eski batch almamışsındır da sorun yaşamazsın. Attığım klavyelerin hepsi şuan fiyat bandının en iyilerinden sayılır aliexpressten alabiliyorsan özellikle attığım modellerden beğendiğini almanı öneririm.

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent

Bide Anne Pro 2 var önceden fiyatı 2000tl falandı şuan 3,5-4k olmalı o da güzel klavye çoğu kişi övüyordu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,692
Üyeler
140,684
Son üye
enabs
Top Bottom