Neler Yeni

Merak ettiğim bir şey var

WolTen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan Ürünveren
Canım kardeşim iyi geceler. Öncelikle yeni bilgisayar almak güzel bir duygu. Fakat geçici bir duygu. Yeni bir bilgisayar aldığında hayatın müthiş-süper-dertsiz olmuyor. En yeni bilgisayar senin de olsa yarın küçük veya büyük başka bir derdin oluyor. Ama bu seni üzmesin. Büyüyünce göreceksin sağlık ve huzur bu hayattaki en büyük iki mutluluktur-en güzel iki histir. Huzurun olmadıktan sonra 10 tane en yeni bilgisayarında olsa ne oynadığın oyundan zevk alırsın ne bilgisayarın seni mutlu eder. Hayat hep devam ediyor. Eğer ailen hayattaysa onlara bol bol sarıl kardeşim. Eminim onların da buna çok ihtiyacı vardır. Bilgisayara gelince teknoloji çok hızlı gelişiyor. Dün yeni olan bu gün eskiyor. Yeni çıkan şeyleri gördükçe canımız çekiyor istiyoruz fakat bunun bir sonu yok. Her zaman bilgisayarı kastıran yeni bir oyun çıkacaktır. Her zaman o kastıran oyunu açan güçlü ve pahalı bir bilgisayar çıkacaktır. İnşallah en kısa zamanda iyi-kötü bir bilgisayarın olur da istediğin oyunları oynarsın. Şimdilik tavsiyem istediğin oyunları oynamak yerine izlemen :) bak ben çoğu zaman yalnız olduğum için istediğim oyunu oynamak yerine izliyorum. Çok da keyifli tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ailen derslerinde sorun yaşamaman için bilgisayar almıyor olabilir. Benim ailem de hep böyle düşünüyordu. Haklılardı da. İlk bilgisayarımı aldıklarında açık konuşayım derslerin yüzüne bakmamıştım. Her gün okulun bitmesini bekler eve koşardım. Sabaha kadar bilgisayar oynardım. tabi bu mutluluk da pek uzun sürmedi :) babam bilgisayarı işe giderken almaya başladı. Yazdan yaza oynar oldum. Ama şimdi diyorum ki iyi ki yapmış. Gerçekten benim iyiliğim içinmiş.

Top Bottom