Neler Yeni

Monster Pusat K3 Pro'yu Monster Notebook olmadan kullanabilir miyiz?

Khrati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Erol Yaşar ÇINAROĞLU
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavyeye sahibim hem hp laptopta hemde toplama win10 PC de yazılımı denedim sorunsuz çalışıyor 10 numara klavye.
bende yazılımı doğru çalışmıyor ne yapmam lazım

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Volkan Günaçtı
Valla arkadaşlar klavye elime ulaştı ilk defa mekanik klavye kullandığım için midir bilmiyorum ama çok sesli geldi ilk bakışta yazılım gayet iyi yerinde çalışıyor bilek desteği bence plastik olmasına rağmen yeterli rgb ışıklandırması gerçekten doygun 18 tane modu var ve makro 5 tuşu var ses tekerleği mevcut sesi bi tık fazla gibi geldi ama daha önce mekanik kullanmadım benim gördüklerim bunlar

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Valla arkadaşlar klavye elime ulaştı ilk defa mekanik klavye kullandığım için midir bilmiyorum ama çok sesli geldi ilk bakışta yazılım gayet iyi yerinde çalışıyor bilek desteği bence plastik olmasına rağmen yeterli RGB ışıklandırması gerçekten doygun 18 tane modu var ve makro 5 tuşu var ses tekerleği mevcut sesi bi tık fazla gibi geldi ama daha önce mekanik kullanmadım benim gördüklerim bunlar
youtubedeki inceleme videolarındaki gibimi sesi yoksa birazdaha fazlamı sesi var videodakine göre ?

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Volkan Günaçtı

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200