Neler Yeni

Çözüldü✓ Merhaba pc oyun oynarken kapanıyor sorun ısı olabilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Utku cevik
Merhaba işlemcim amd ryzen 5 5600 ekran kartım gigabyte gaming oc 4070

Alalı 9 ay fln oldu uzun zamandır hiç bişey yoktu dün yeni monitör aldım 2k çözünürlüklü oyuna girdim 4 5 saat oyun oynadım ve pc kapandı bundan sonra format atım tekrar oyuna girdim ve bi süre sonra çıktım tekrar girip 5 10 dk oynayınca bilgisayar kendi kendine yeniden başladı işlemci 90 dereceyi görüyor max 95 derece acaba termal macun yeniletsem düzelirmi bi süreliğine sıvı soğutma alacak bütçem yok şuanda

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Yunus
Stok fan mi?
Macun değişimi yapabilsin fakat 800-900 tl soğutucu işini görür çok yüksek bir bütçe ayırmana gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İsmail Aktuğ
Merhaba işlemcim amd ryzen 5 5600 ekran kartım gigabyte gaming oc 4070

Alalı 9 ay fln oldu uzun zamandır hiç bişey yoktu dün yeni monitör aldım 2k çözünürlüklü oyuna girdim 4 5 saat oyun oynadım ve pc kapandı bundan sonra format atım tekrar oyuna girdim ve bi süre sonra çıktım tekrar girip 5 10 dk oynayınca bilgisayar kendi kendine yeniden başladı işlemci 90 dereceyi görüyor max 95 derece acaba termal macun yeniletsem düzelirmi bi süreliğine sıvı soğutma alacak bütçem yok şuanda
benimde kapanıyodu snowman marka kule tipi soğutucu aldım problem kalmadı ısıdan kaynaklıdır yüksek ihtimal

Satriani

80+ Bronze
Yüksek ihtimal ısı kaynaklı, malum yaz aylarındayız ve hava da aşırı sıcak. Orta halli bi' soğutucuyla yazı çıkarsan sorun kalmaz diye düşünüyorum. İlerleyen zamanda bütçene göre sıvı soğutma çok daha rahatlatacaktır.

Top Bottom