Neler Yeni

Merhabalar max 5k bütçeyle gaming kulaklık arıyorum.

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
yok kankam okadar profesyonel değilim ama almışken iyisini almak istiyorum.
Müzik dinlemeyi seviyorsanız DT 770 Pro en mantıklısı. Hiç müzik dinlemeyip, film de izlemeyip, sadece oyun oynuyorsanız Cloud 2 alın.

hssxwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
-
Müzik dinlemeyi seviyorsanız DT 770 Pro en mantıklısı. Hiç müzik dinlemeyip, film de izlemeyip, sadece oyun oynuyorsanız Cloud 2 alın.
hepsini yapıyorum aslında. Şu dördü arasında kaldım.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,867
İsim
göksel yurtcan
Saçma sapan GamePower kulaklık bile ses kastırıyorsa, makyajsız ses veren, bassları mükemmel olan kulaklık neden veremesin? Çoğu FPS yayıncısı bu kulaklığı kullanıyor. Bknz: OhnePixel.
Gaming etiketine aldanma, tamamen satış stratejisi.
yanlış bilgilendirme yapmayın attığınız kulaklı çokta kalitel bir studio kulaklığı değil+80ohm çok sağlam ses kartı/kulaklık amfisi ister
Mesaj otomatik birleştirildi:

dt770+kaliteli bir amfi kaç TL'ye mâl olacağının farkında değilsiniz sanırım saçmalamayın ki o kulaklık zaten alınmaz kaliteli bir kulaklı değil o paraya çok daha iyi studio kulaklıklar var

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Merhabalar kulaklığım baya eskidi ve kulaklık arıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Önerdiğiniz kulaklığı veya severek kullandığınız kulaklığı yazarsanız sevinirim.
https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cl...2025474&sprefix=cloud+cor,aps,117&sr=8-1&th=1
BU 2 ürünü kullanıyorum aşırı derecede memnunum inanılmaz ses kalitesi mevcut . son ses açamıyorsunuz bile o derece ayrıca hiç bir ses kaybı yok çok iyi bir derecede işliyor kulağınıza pişman olmazsınız.

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
yanlış bilgilendirme yapmayın attığınız kulaklı çokta kalitel bir studio kulaklığı değil+80ohm çok sağlam ses kartı/kulaklık amfisi ister
Mesaj otomatik birleştirildi:

dt770+kaliteli bir amfi kaç TL'ye mâl olacağının farkında değilsiniz sanırım saçmalamayın ki o kulaklık zaten alınmaz kaliteli bir kulaklı değil o paraya çok daha iyi studio kulaklıklar var
80 Ohm'yi iyi bir anakart besleyebilir. DT 770 gayet iyi bir stüdyo kulaklığı.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,867
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,867
İsim
göksel yurtcan
peki siz hangi kulaklığı öneriyorsunuz hocam
önerim yok hocam gaming kulaklık piyasası çok saçma oyun oynayan biri değil muhtemelen studio kulaklığı alırdım oyun oynamadığımızdan dolayı

hssxwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
-
hyperx yada razer almayı düşünüyorum teşekkürler önerileriniz için.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
studio kulaklık değil de genellikle fps tarzı oyunlara gireceğim için oyuna yönelik kulaklık önerin var mı?
Neden stüdyo kulaklığı değil ses kalitelileri çok iyi bir fps oyununda bence çok iyi olur hem gerçekcilik hemde sesi nereden geldiğini anlama konusunda bana öyle geldi oyundaki performansını bilmiyorum ama tahmin edersek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,052
Üyeler
156,269
Son üye
yagizdmrr
Top Bottom