Neler Yeni

.asadsadasdasdaasdas

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yok knk çok sessizim zaten keko var diye imama gitmek istiyorum.evde sessiz değilim ama utangaç ve özgüvensizim knk
Kank bu okul değiştirince çözülecek bişey değil. Seni sen olduğun için seven bi arkadaş grubuna girince rahatlarsın.

Meslek lisesindeki saykoluğu görüp, ben bu günahları taşıyamam diyerek, imana gelen koca yürekli kardeşim. Ruhun aydın olsun amin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarın cimere yaz, geç kalırsan olmaz o iş.
sen biliyomusun aga yardım et be nolur

Kank bu okul değiştirince çözülecek bişey değil. Seni sen olduğun için seven bi arkadaş grubuna girince rahatlarsın.
knk arkadaş ı geç ben yalnız kalmayı seviyom makina bölümünü de sevmiyorum ve hayati tehlikesi baya yüksek

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
bende nakil yapmıştım babanın e devletinden öğrenci nakil diyon ordan kendini seçiyon il ilçe fln olnarı seçiyon okullar orda çıkıyo ordan seçiyon altta nakil gidilebilşir diyo orda tik var ona basıyon tik oluyo ondan sonra kaydet diyon o okula başvuru gidiyo onaylanırsa nakilin otomatik alınıyo bende böyle olmuştu

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sen biliyomusun aga yardım et be nolur

knk arkadaş ı geç ben yalnız kalmayı seviyom makina bölümünü de sevmiyorum ve hayati tehlikesi baya yüksek
Ölümden korkan adamın imamhatipte ne işi var. Tuvalette kalp krizi geçirip kendi pisliğinde otururken bile ölü bulunabilirsin ne alaka.

Ölümden korkan adamın imamhatipte ne işi var. Tuvalette kalp krizi geçirip kendi pisliğinde otururken bile ölü bulunabilirsin ne alaka.
Sürekli cehennemi anlatıyor adamlar...

aga akp li değilim korkma

bende nakil yapmıştım babanın e devletinden öğrenci nakil diyon ordan kendini seçiyon il ilçe fln olnarı seçiyon okullar orda çıkıyo ordan seçiyon altta nakil gidilebilşir diyo orda tik var ona basıyon tik oluyo ondan sonra kaydet diyon o okula başvuru gidiyo onaylanırsa nakilin otomatik alınıyo bende böyle olmuştu
knk e devletten nakil işlemi yaptım şimdi ne olacak okula veya müdüre falan mı gitcem veya çıkarsa nerden bakcam

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR

Orta okulda 2.5 sene İmam Hatip'te okumuştum. Pişman değilim. Ve sürekli cehennem anlatmıyorlar 😂;)

• Beğen
Reaksiyonlar: by-h

by-h

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
hamdi patat
meslek okumak istemiyorum beyler
geçebilir miyim imam hatibe
sınıf 10
geçebilirsin ama 10.sınıfta yasin ezberletiyorlar ve 11.sınıfta müezzinlik yapıyorsun gelecek planların islami ilimler üzerine deyilse önermem

Top Bottom