Neler Yeni

Meslek lisesinde Bölüm Nasıl Değiştirilir?

10.sınıfa gidiyorum şu an da meslek lisesinde radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okuyorum ama radyo-TV bölümünde ders göstermiyorlar. RTV öğretmenimiz sınıfa geliyor günde 4 dersi oluyor o dört dersinde hep sınıfla sohbet ediyor birde sürekli derste telefona bakıyor Instagrama giriyor, ders anlatmıyor. Sınıftaki öğrenciler de zaten hep dersi kaynatıyor birbirine bağırıyorlar. Sınıfın ortamı kötü ben okulumda elektrik elektronik bölümüne geçmek istiyorum, babam da istiyor elektriğe geçmemi. Okul bölümümü değiştirmiyor. Ne zaman babamla okul idaresine gitsek idare hep bize sistem yok, internet yok, bölüm değiştirmek yasak eğer bölüm değiştirirsek bizi açığa alırlar diyor idare sürekli. Sizce ne yapmalıyım? RTV bölümünü sevmiyorum okulumda sadece radyo-TV elektrik elektronik ve yenilenebilir enerji bölümleri var. Sizce hangi bölüme geçmeliyim ayrıca okul idaresi her seferinde neden bize böyle bahaneler uyduruyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler hepinize

Mert gül

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Mert gül
rehberlik hocasına git sor daha iyi olur ve e okulun sitesinde altta nakil sayfası var istersen ordan okulunu değiştirebilirsin memmun değilsen.

Top Bottom