Neler Yeni

Metro 2033 redux oynamadan exodus oynanılırmı

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
emirhan
arkadaşlar metro redux oynadım 1 saat zor dayandım bu oyunu bıtırmeden exodus oynarsam cok sey kacırırımyım

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,604
İsim
MehmedVII
arkadaşlar metro redux oynadım 1 saat zor dayandım bu oyunu bıtırmeden exodus oynarsam cok sey kacırırımyım
Çok şey kaçırırsın. Bırakma sebebin korkuysa diğer oyunlar o kadar korkunç değil ama gerilim devam ediyor. Tüm seriyi her şeyi yaparak 80 saatte bitirdim 2033 oynamadan Last Light bile oynama.

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok şey kaçırırsın. Bırakma sebebin korkuysa diğer oyunlar o kadar korkunç değil ama gerilim devam ediyor. Tüm seriyi her şeyi yaparak 80 saatte bitirdim 2033 oynamadan Last Light bile oynama.
Korku değilde grafikler karekterlerin animasyonları filan çok kötü geldi eski bir oyun oldugu için oda sanırım

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,604
İsim
MehmedVII
Korku değilde grafikler karekterlerin animasyonları filan çok kötü geldi eski bir oyun oldugu için oda sanırım
Bu yıl sıfırdan başlayıp bitirdim çıktığı yıldaki oyunların çoğuna göre hâlâ çok iyi bir oyun. Grafikler de kötü Redux PS4 ve XONE çıkış yaptığı için çıktı. Hikaye anlamında neredeyse hiçbir şey anlamazsın.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
Hocam tüm seriyi 1 hafta önce bitirdim sıralamam şöyle
1. Metro Last Light
2. Exodus
3. M 2033
Bence last lighti oynamadan direkt exodusa geçme. Exodus açık dünya olduğundan yan görevlerde eklemişler oyuna ve 3 4tanesini yaptıktan sonra yapasın gelmiyor etrafta boş loot aramaya başlıyorsun. Hem zaten 2033 ve last light oynamadan Exodusu anlamayabilirsin. M 2033 deki o kütüphane görevi acayip güzeldi sırf o bölüm için bile oynanır bence

Top Bottom