Neler Yeni

Mezun kart diye bir şey var mı ?

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Muhammed
Arkadaşlar iyi akşamlar
Ben 2020-2021 eğitim öğretim yılında mezun oldum ama bazı sebeplerden 2 kere Yks sınavına girmedim ( girdim ama öylesine sınav havasına alışmak için ) bu 3. Sınavım olucak inşallah ilkkez bu sene çalışıyorum dershaneye yazıldım ama 3 ay önce öğrenci kartım Kaboldu ve artık tam basıcaksın dediler . Zaten yılbaşından sonra da 2. Mezun olanlar öğrenci abonman yapamıyorlarmış ama Bugün arkadaşım dedi mezun kart diye bir şey varmış 140tl verip aylık yapabiliyorsun iett merkezine gidip vesikalık kimlik filan götürdün çıkartabiliyomuşsun bende yapıcam diyip bana da söyledi böyle bir şey var mı ? Konuyu biraz uzattım ama kusura bakmayın tam açıklamak için

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdulkadir
Ben kayserideyim bizde böyle bir şey var aylık veriyorsun onlarda kartına biniş hakkı tanımlıyorlar kaç tane olduğunu bilmiyorum ama fazla oluyor arkadaşlarım bitiremiyorlar son gününe 70 biniş hakkı kalanlar oluyor

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kayserideyim bizde böyle bir şey var aylık veriyorsun onlarda kartına biniş hakkı tanımlıyorlar kaç tane olduğunu bilmiyorum ama fazla oluyor arkadaşlarım bitiremiyorlar son gününe 70 biniş hakkı kalanlar oluyor
Günde 6kez basıyorum 50tl oluyor günde tam basınca :D bi de çok yürüyeceğim bir yol var öyle de 30basıyorum ama çok yürüyorum her türlü fazla oluyor böyle bir şey varsa günde 6defadan ayda 180 oluyor haftanın her günü gitmiyorum tabi 150-200 arası ise çok iyi olur benim için

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka senin arkadaşlarının kaçıncı mezunu 12. Sınıfta tercih yapmayıp mezunken mi çıkardılar o kartı yoksa 2. Sınava da girmeyip 3. Sınavda mı çıkardılar

u.ozyer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ufuk
İstanbulda mezun öğrenciye öğrenci kartı verilmiyor ama sistemde aktif öğrenciliğin gözükebilir gidip istanbulkart başvuru merkezleri ile konuşman gerek. Aktif öğrenciliğin gözükmezse Halk öğretim veya camii kuran kurslarına öğrenci olarak kaydol oradan öğrenci kartı çıkartabilirsin.

Top Bottom