Neler Yeni

Mezuna kalmalı mıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
Merhaba arkadaşlar bu sene hiç çalışmadan yks girdim sonuçlar aşağıda matematiksiz olmuyor dedim ve calisma gereği duymadım matematiğim 0 nerdeyse kafam almıyor bu sene dershane gitsem matematiği kavrayabilirmiyim ama dershanede kim benim matematiğim le uğraşır ki özel ders alsam fiyatları bilmiyorum kısaca bana yardımcı olur musunuz mezunda matematik hallolur mu nasıl hallolur yardımcı olurmusunuz lütfen ne yapmalıyım

Hedefim polis akademisi ama kendimden de Emin değilim

Ekler

• IMG_20240717_164109.jpg
    IMG_20240717_164109.jpg
    289.8 KB · Hit: 57

Kairo8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Coral Crown
Sen kendini herkesten daha iyi bilirsin ama polis akedemisi için ham 250 tyt lazım sanırsam bunu seneye rahatca yaparsın kendi başına matematik çalışarak 10 net bile yeterli olur türkçeyide tekrar ile halledersin

Ama tavsiyem mezuna kaldım sağlam 4 yıllık bir yer kazanayım ayt de yapayım kafasına girme bu devirde okumak boş iş

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Faruk
Merhaba arkadaşlar bu sene hiç çalışmadan yks girdim sonuçlar aşağıda matematiksiz olmuyor dedim ve calisma gereği duymadım matematiğim 0 nerdeyse kafam almıyor bu sene dershane gitsem matematiği kavrayabilirmiyim ama dershanede kim benim matematiğim le uğraşır ki özel ders alsam fiyatları bilmiyorum kısaca bana yardımcı olur musunuz mezunda matematik hallolur mu nasıl hallolur yardımcı olurmusunuz lütfen ne yapmalıyım

Hedefim polis akademisi ama kendimden de Emin değilim
mezuna kalkmak iyi bi seçenek ben kalmadım ama arkadaşım bu yıl 6k sıralama getirdi 400k dan

Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Derviş
boşver kral gir bi fabrikaya çalış

Kairo8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Coral Crown
Eski konularına baktımda pc programcılıgı falan düşünmüşsün, Maddi durumun iyise sadece kendini geliştirmen için gitmeni söyleyebilirim üni okumak insana farklı bi algı sorumluluk katıyor ama pc programcılıgından meslek kazanman gerçekten imkansız
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 -4 Yıl boş zamanını öldürceğine umarım güzel bir yerde iş bulursun hayat şimdi başlıyor 🤚

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom