Neler Yeni

Mi 9t babama nasıl ikna edebilirim

ETReVeNGe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren TOY
Merhaba, ben telefonumu suya düşürdüğüm için bozuldu. Mi 9t almaya karar verdim. Ama babam note 8 diyor. Sizce nasıl ikna edebilirim.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Note 8 pro veya Note9S almanızı öneririm. Mİ serisi daha pahalı.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Note 9s le note 8 pronun arasında çok fark var mı?
Çok fazla diyemeyiz. Fakat fiyatları yakın. O yüzden bana sorarsanız Note 9S daha mantıklı.
Note 8 pro almaya ikna et çok iyi Telefon her bakimdan
Evet, ben de zamanında Mİ9T ile Note 8 Pro arasında kalmıştım. Note 8 pro almışım iyi ki.
7 8 aydır kullanıyorum. En ufak bir sıkıntı yaşamadım desem yeridir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi9T kullanıyorum note 8 den daha iyi kesinlikle. Nasıl ikna edersin onu bilmiyorum işte :(

Mİ 9T daha iyi
Mi 9T daha iyi falan değil. Kullanılan amoled ekran renkleri bozuyor bana kalırsa. Üstelik işlemci olarak veya kamera olarak Note 8 pro Mi 9t den çok daha üstün bir telefon.

En İyi Cevap
7
Çok fazla diyemeyiz. Fakat fiyatları yakın. O yüzden bana sorarsanız Note 9S daha mantıklı.

Evet, ben de zamanında Mİ9T ile Note 8 Pro arasında kalmıştım. Note 8 pro almışım iyi ki.
7 8 aydır kullanıyorum. En ufak bir sıkıntı yaşamadım desem yeridir.

Mi 9T daha iyi falan değil. Kullanılan amoled ekran renkleri bozuyor bana kalırsa. Üstelik işlemci olarak veya kamera olarak Note 8 pro Mi 9t den çok daha üstün bir telefon.
Hayır. Bozulma diye bir şey yok. Telefon PUBG de falan hiç ısınmıyor. Hiç problem yok. Ayrıca note 8 pro da mediatek var onda biraz ısınma var. Mİ9T alınmalı.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Hayır. Bozulma diye bir şey yok. Telefon PUBG de falan hiç ısınmıyor. Hiç problem yok. Ayrıca note 8 pro da mediatek var onda biraz ısınma var. Mİ9T alınmalı.
Bozulma derken renklerin canlılığından bahsediyorum. Şahsen ben amoled ekran sevmiyorum, ips çok daha canlı ve gerçekçi renkler veriyor.
Ayrıca mediatek evet daha fazla ısınıyor fakat aşırı fazla farkı yok. Mi 9T'de kullanılan işlemciden çok daha güçlü bir işlemci.

En İyi Cevap
7
Bozulma derken renklerin canlılığından bahsediyorum. Şahsen ben amoled ekran sevmiyorum, ips çok daha canlı ve gerçekçi renkler veriyor.
Ayrıca mediatek evet daha fazla ısınıyor fakat aşırı fazla farkı yok. Mi 9T'de kullanılan işlemciden çok daha güçlü bir işlemci.
Baya zaman oldu renkler hiç canlılığını kaybetmedi. Mediatek alınmaz ısınıyor bende mediatek telefonda var ısınıyor oyun oynarken rahatsız ediyor. Mİ9T etmiyor ama buzgibi çalışıyor telefon tavsiyem kullanan biri olarak Mİ9T.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Baya zaman oldu renkler hiç canlılığını kaybetmedi. Mediatek alınmaz ısınıyor bende mediatek telefonda var ısınıyor oyun oynarken rahatsız ediyor. Mİ9T etmiyor ama buzgibi çalışıyor telefon tavsiyem kullanan biri olarak Mİ9T.
Ben de note8 pro kullanıyorum. Kullanan biri olarak tavsiye ederim :).
Ayrıca kamera konusunda karşılaştırma videolarını detaylı izlersen Note 8 pro'nun çok daha iyi olduğunu görebilirsin.

Top Bottom