Neler Yeni

Micro Stuttering neden kaynaklı olabilir ?

PyTHooN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
PyTHooN
2 ay önce İtopyadan DA-G11 model hazır sistem satın aldım. Aldığım günden beri micro stuttering yiyip duruyorum ve henüz bir çözüm bulamadık veya çözümü yok. Farklı model AMD ekran kartlarına sahip arkadaşlarımda aynı sorundan muzdaripler. Garanti süresince yapılan tek şey ise format atılıp çözdük diyip geri göndermeleri oluyor. Bu sorunu yaşayıpta ben şöyle çözdüm diyen birisi var mı ?

Sistem:
Ekran Kartı:Gıgabyte AMD RX7700XT
İşlemci:AMD Ryzen 5 7600
Ram:GoodRam 2x16=32GB 5600 MHz CL30 DDR5
Anakart:Gıgabyte A620M S2H DDR5
Depolama:MLD M500 1TB
Kasa/Psu:GameBooste 650w +80 Bronze

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
crazy
windows defenderdeki virüsten koruma bişeyden koruma vs hepsini kapat, ek olarak windows update hizmetini durdur, feda edersen komple sil
çözünürlük 2k dimi, 1080 ise oda yapabilir, en en en yedek ihtimal psu kaynaklı olabilir, stabil voltaj veremiyorsa, ki amd için noname psu kesinlikle önermem

PyTHooN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
PyTHooN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows defenderdeki virüsten koruma bişeyden koruma vs hepsini kapat, ek olarak windows update hizmetini durdur, feda edersen komple sil
çözünürlük 2k dimi, 1080 ise oda yapabilir, en en en yedek ihtimal psu kaynaklı olabilir, stabil voltaj veremiyorsa, ki amd için noname psu kesinlikle önermem
Update'i kapattım,birazda böyle denerim. PSU olarakta 2.sistemimdeki 600W MSI Mag'i denediğimde yine işe yaramadı. Sanırım 750 W sağlam bi PSU alıp denemek gerekiyor.

Top Bottom