Neler Yeni

Mikrofon ile konuştuğumda windows arka plan seslerini alıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
Mikrofon ile konuştuğumda windows arka plan seslerini alıyor. Örnek olarak apex oynuyorum, sanki hoparlör ile oynuyormuşum gibi hem oyunun hem de benim sesim gidiyor. Yada youtube da video izlerken oyuna yada discord'a youtube da izlediğim videonun sesi gidiyor. Çözümü bulamadım. Destek olursanız sevinirim.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,916
İsim
Hasan
Mikrofon nedir

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,916
İsim
Hasan
Programı var mı? Varsa açıp mikrofon kısmından gürültü azaltma ya da çevre seslerini kapatma vb özelliklere bakın. Orada yoksa windows ses ikonuna sağ tıklayıp Ses efekti/kayıt kısmından mikrofon özelliklerini açın orada var mı yukarıda yazdığım ayarlar ona bakın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğiniz ayarlar yok. Ayrıca oraları zaten kontrol ettim.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,916
İsim
Hasan
O zaman yapacak bir şey yok . Harici mikrofon alacaksınız. Oyun dışında discorddan konuşuyorsanız discordun kendi ayarı var gürültü engelleme onu kullanabilirsin.
Arctics 1 USB mi Jak mı bu arada?

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman yapacak bir şey yok . Harici mikrofon alacaksınız. Oyun dışında discorddan konuşuyorsanız discordun kendi ayarı var gürültü engelleme onu kullanabilirsin.
Arctics 1 USB mi Jak mı bu arada?
jack..

Driver güncellemek geldi aklıma. Güncelleme sonrası ayarlar geldi. Kısmen hallettim. Ben konuşmazken arka plandaki ses gidiyor. Ama ben konuşurken ses geliyor. En azından her zaman gitmiyor.

Ilar

80+ Bronze
Çözüm çok basit realtek driver counsel i indir. Hoparlörden AEC diye bir seçenek olucak onu aktive etmen lazım. Eko engelleyici. Bende de aynı kulaklık ve sorun vardı cok basitmiş cidden.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,916
İsim
Hasan
Realtek uygulaması üzerinden ayarları yapın o zaman.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Bende de jaklı kulaklıkta aynı sorun vardı harici mikrofon vs de çözemedi sorunumu. Çünkü sorun yazılımsal. Baya bi yol denedim ama hiçbir türlü çözülmedi. En son usbli kulaklik aldım :(

Bu arada sorunu çözemezseniz bende sorunun azalması için bi yol söyleyeyim. Sorun yazılımsal olduğu için windowstan sesi kısıp kulaklığı full seste kullanirsanız mikrofonun algıladığı ses azalıyor. Bu sayede oyun oynarken arkadaşlarınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Yusuf Emre Şahin
Mikrofon ile konuştuğumda windows arka plan seslerini alıyor. Örnek olarak apex oynuyorum, sanki hoparlör ile oynuyormuşum gibi hem oyunun hem de benim sesim gidiyor. Yada youtube da video izlerken oyuna yada discord'a youtube da izlediğim videonun sesi gidiyor. Çözümü bulamadım. Destek olursanız sevinirim.
kulaklık modelin ne

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,506
Üyeler