Neler Yeni

Mikrofonu iyi Kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
Bütçe
900
800-900 tl fiyatlarında mikrofonu iyi kulaklık önerisi verir misiniz? şuanda gamepower raijin düşünüyorum daha iyi fiyatını hak eden bir öneriniz varsa fiyatı arttırabilirim biraz.

(kablolu veya kablosuz fark etmez çok ama sizce hangisi alınmalıdır)

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Eagle

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
300 fazla verip garantili versiyonu almak daha mantikli olur. Yanlis hatirlamiyorsam bunun garantisi yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu tercih edebilirsiniz butcenizde en mantikli bu olur.
Hocam eğer fiyatını hak ediyorsa bütçemi biraz daha zorlayabilirim belki.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,914752035.html fiyati ucmus bu arada. Hep boyle oluyor zaten. Biraz bekleyin derim. Muhtemelen indirime girer. N11e geldigi zaman kuponlarla beraber alabilirsiniz. Ben kuponla beraber 1300 e aldim 3-4 hafta once.

Sizce gamepower Model mi yoksa bu model mi
Hocam genel olarak gamepower markasinin urunleri pek onerilmiyor. Kullanmadigim icin net bir yorumda yapmak istemem. Tabi bazi urunleri iyi oluyor da genel olarak kotu. Yine de tam modeli nedir? Ama butceniz yeterse BV2X almanizi oneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,914752035.html fiyati ucmus bu arada. Hep boyle oluyor zaten. Biraz bekleyin derim. Muhtemelen indirime girer. N11e geldigi zaman kuponlarla beraber alabilirsiniz. Ben kuponla beraber 1300 e aldim 3-4 hafta once.

Hocam genel olarak gamepower markasinin urunleri pek onerilmiyor. Kullanmadigim icin net bir yorumda yapmak istemem. Tabi bazi urunleri iyi oluyor da genel olarak kotu. Yine de tam modeli nedir? Ama butceniz yeterse BV2X almanizi oneririm.
Biraz daha bekliyim o zaman

Hocam su an balackshark v2x kullaniyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz.
İlk defa gaming bilgisayar aldığım için pek bir bilgim yok kusura bakmayın bir şey merak ediyorum bu tarz kulaklıklarda mikrofon ayrı mı bağlanıyor yoksa tek kabloyla ikisi beraber mi çalışıyor. Gerçekten bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Biraz daha bekliyim o zaman

İlk defa gaming bilgisayar aldığım için pek bir bilgim yok kusura bakmayın bir şey merak ediyorum bu tarz kulaklıklarda mikrofon ayrı mı bağlanıyor yoksa tek kabloyla ikisi beraber mi çalışıyor. Gerçekten bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın
Hocam tek kablo ile ikisini de bagliyorsunuz. Tek kabloda iki farkli giris var. Bir tanesi mikrofon icin, bir tanesi ses icin. Hayirli olsun bu arada.

Top Bottom