Neler Yeni

Öneri Millenicom Bağlanma Sürecim

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ya hocam sizin linkle iyice ucuzluyor zaten ne idüğü belirsiz akşamları çekmiyor rainbow 6 siege için 2 gün 7 saat diyor bana steam düşünün yani
Bir ceza bedelini öğren ve yeni yaptığınız için düşük çıkacaktır diye tahmin ediyorum düşük çıkarsa geçmen çok iyi olur

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Bir ceza bedelini öğren ve yeni yaptığınız için düşük çıkacaktır diye tahmin ediyorum düşük çıkarsa geçmen çok iyi olur
öyle olursa ikna ederim dayanamıyorum hocam geçen interneti kestiler ebaya giremedim

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya

Lawrence

80+ Bronze
Türk Telekomda çok aşırı fiyat artışından dolayı aynı altyapıda türknet ve millenicomu araştırdım genel olarak türknette daha çok şikayet gördüm. Millenicom tavsiye edildi başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını mailden ertesi gün sabahı hemen gönderildi doldurup gönderdik. Kağıtları 2günde teslim aldılar ve aynı gün işleme girdi türk telekomun iptali için de evrak gönderdik iptalini de onlar yaptı. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. TT kapandı direkt millenicom şifrelerimiz geldi. Download ve upload hızları vaadedildiği gibi 35/6 olarak alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda en geç 9dk'de bağlandım ve hepsinde de ilgilendiler. Genel olarak memnun kaldım sorunuz varsa yardımcı olabilirim.
Davet kodum: 73F6FDFD geçiş yaparken bu kodu kullanırsanız 1 ay siz ve ben bedava kullanırız . Ben de bir arkadaşımızınki ile bağlandım ve 1 ay ikimize de bedava oldu.
Alıntıyı görüntüle
+ Yönler:

+Hızlar aldığınız pakete çok yakın oluyor. Yani vaat edilen hızlar geliyor altyapınız varsa.
+Müşteri hizmetleri ilgili ve ulaşımı kolay telefonla aradığımız zaman en geç 10dk'de bağlanıyoruz.
+Müşteri hizmetleri aramaya gerek bile duymadım sadece geçiş sürecinde bazı sorularım olduğu zaman aradım onda da gerekli yardımı hızlıca verdiler.
+Ping değerleri iyi sunucusu Türkiyede olan serverlarda en fazla 30 gördüm ortalama 20 22 arası yurt dışı serverlarda da en fazla 59 gördüm ortalama 50ping
+Şimdiye kadar hiç kesinti yaşamadım.

-Yönler:

-Mobil uygulaması ve sitesindeki online işlemler bir Türk Telekom veya Türknet kadar kullanışlı ve gelişmiş değil bazen yavaş çalışıyor.
-Whatsapp hatları geç yanıtlar veriyor.
-Fiziksel bir şubesi yok ne kadar - yön olur bilmiyorum ama bazıları bu özelliği de arayabiliyor benim için pek sorun olmadı.

İstediğiniz şeyleri yazarsanız ona göre güncelleme yaparım yazıda hepinize iyi günler diliyorum.
modemleri kötü diyorlar hocam. wifi kalitesi olarak kötüymüş, hızı düşüyormuş sizde böyle bir sorun oldu mu ?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
modemleri kötü diyorlar hocam. wifi kalitesi olarak kötüymüş, hızı düşüyormuş sizde böyle bir sorun oldu mu ?
Kendi verdikleri modem evet çok iyi değil ama ben onu kullanmıyorum. Bende bu emektar modem var ve kablo ile bağlanıyorum hız düşmesi olmuyor telefonda wifi kullanırken de odadayken 28-30mbps çıkıyor test uzaklaştıkça düşüşler oluyor

Ekler

• a.png
    a.png
    363.1 KB · Hit: 28

Lawrence

80+ Bronze
Kendi verdikleri modem evet çok iyi değil ama ben onu kullanmıyorum. Bende bu emektar modem var ve kablo ile bağlanıyorum hız düşmesi olmuyor telefonda wifi kullanırken de odadayken 28-30mbps çıkıyor test uzaklaştıkça düşüşler oluyor
bendede turk telekom zyxel modem var onu kullanırım artık birde birkaç sorum olacak ben şimdi türk telekom kullanıcısıyım bu ay son cayma bedeli falan yok. millenicom'a geçmek istiyorum hız sorgulama yaptım adres olarak altyapı görünmüyor ev telefonu ile görünüyor ve 75mbs e kadar destekliyor ben 35mbs lik paketi almayı düşünüyorum bu altyapı konusu bana sorun çıkarır mı ?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
bendede turk telekom zyxel modem var onu kullanırım artık birde birkaç sorum olacak ben şimdi türk telekom kullanıcısıyım bu ay son cayma bedeli falan yok. millenicom'a geçmek istiyorum hız sorgulama yaptım adres olarak altyapı görünmüyor ev telefonu ile görünüyor ve 75mbs e kadar destekliyor ben 35mbs lik paketi almayı düşünüyorum bu altyapı konusu bana sorun çıkarır mı ?
Sorun çıkarmaz büyük ihtimalle port boş yoktur ondan dolayı öyledir. ama sen geçiş yapacağın için aynı altyapıdan geçersin kurulumsuz olur 35mbps alırsın sıkıntısız :)

Lawrence

80+ Bronze
Sorun çıkarmaz büyük ihtimalle port boş yoktur ondan dolayı öyledir. ama sen geçiş yapacağın için aynı altyapıdan geçersin kurulumsuz olur 35mbps alırsın sıkıntısız :)
adresle sorgulatınca çıkmaması ev telefonu ile sorgulatınca çıkmasının sebebi boş port olmaması mı hocam ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,739
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom