Neler Yeni

Millenicom firması hakkında

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ertuğrul Bolat
Yaklaşık 5 aydır bu firmadan hizmet alıyorum.Daha önce TT kullanıyordum.5 aydır da indirimli tarife kullanıyordum.İndirim bu ay bitti.Yalnız geçen haftadan beri yani indirimin bitmesine müteakip beni 0850 ile başlayan dolandırıcı ISS numaraları aramaya başladı.Numaraya tuşlayın sizi abone yapalım vs.tabii ki direkt kapattım ve açmıyorum artık.Tahminim telefon numaramı Millenicom dolandırıcılara satmış.Çünkü ne TT nede Netspeed (Bir süre bu firmadan da hizmet aldım) döneminde beni aramazlardı bu X firmaları. Sizinde başınıza böyle bir durum geldi mi? Firma farketmez.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
eren kılıçoğlu
turknette iken bendede böyleydi dolandırıcılar arıyorlardı 0850 ile başlayan numaralardan millenicom kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ertuğrul Bolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
turknette iken bendede böyleydi dolandırıcılar arıyorlardı 0850 ile başlayan numaralardan millenicom kaynaklı olduğunu sanmıyorum.
demek ki turknette vermiş numaranızı,para karşılığı.birde millenicom aramadan sonra bana mesaj atıyor bu firmalara itibar etmeyin diye demek ki suçunu biliyor yada direkt millenicom dolandırıcı firma.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Muhammed emin efe
demek ki turknette vermiş numaranızı,para karşılığı.birde millenicom aramadan sonra bana mesaj atıyor bu firmalara itibar etmeyin diye demek ki suçunu biliyor yada direkt millenicom dolandırıcı firma.
Ben milleni kullanıyorken yine oradan olduklarını söyleyenşler aramıştı. O an yoğunluk ile gidip numarayı sorgulamak aklıma gelmedi. Kimlik fotoğrafı atmıştım. Gittim direkt e devletten onaysız şirket vs üzerime açılmasını kapadım. Tüm firmalar satıyor kullanıcı bilgilerini.

Xoster

80+
Firma satmış mıdır bilmem de Türkiye'de çalınmamış bilgi yok ki hocam ufak bir sorgulamam ile donuna kadar bulabilirler dolandırıcıların işi pek zor değil anlayacağın ben turknet,netspeed ve şu an comnet kullanıyorum o dediğin numaralar beni de arıyor iss ler ile alakası olmayan annemi de aradılar bir ara

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ertuğrul Bolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben milleni kullanıyorken yine oradan olduklarını söyleyenşler aramıştı. O an yoğunluk ile gidip numarayı sorgulamak aklıma gelmedi. Kimlik fotoğrafı atmıştım. Gittim direkt e devletten onaysız şirket vs üzerime açılmasını kapadım. Tüm firmalar satıyor kullanıcı bilgilerini.
Yok hocam hepsi değil.Netspeed uzun süre kullandım.Hiç başıma gelmedi.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Millenicom kullanıyorum henüz başıma gelmedi.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yiğit Arık
Yaklaşık 5 aydır bu firmadan hizmet alıyorum.Daha önce TT kullanıyordum.5 aydır da indirimli tarife kullanıyordum.İndirim bu ay bitti.Yalnız geçen haftadan beri yani indirimin bitmesine müteakip beni 0850 ile başlayan dolandırıcı ISS numaraları aramaya başladı.Numaraya tuşlayın sizi abone yapalım vs.tabii ki direkt kapattım ve açmıyorum artık.Tahminim telefon numaramı Millenicom dolandırıcılara satmış.Çünkü ne TT nede Netspeed (Bir süre bu firmadan da hizmet aldım) döneminde beni aramazlardı bu X firmaları. Sizinde başınıza böyle bir durum geldi mi? Firma farketmez.
Benim numaram babamın adına ve dedemin numarasıda babamın adına, dedemin adına turkcelle geçtik ve arada 3 kuşak olmasına rağmen beni bile arıyorlar. Aynısını tahminen turkcellde yapıyor. Ekstra olarak turkcell tarafındanda dolandırıldık. Bu sabah 1460 tl fatura ödedik.

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
burak
bence de millenicomla alakası yok o aramaların ama bilgilerimizi satmayan yok zaten milleni de satmıştır satmaz diyemem

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ertuğrul Bolat
bence de millenicomla alakası yok o aramaların ama bilgilerimizi satmayan yok zaten milleni de satmıştır satmaz diyemem
hocam x firması arıyor,aradan 5 dk. sonra millenicom bana mesaj atıyor bu aramalara itibar etmeyin diye aradığını nereden biliyor ki.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Benim üzerime abonelik bile olmamasına rağmen, taahhüt süreniz bitmiş diye arıyorlar :D
Dinliyorum sonuna kadar, küfür edip çıkıyorum :D Deşarj olursun.
Bu ülkede artık gizlilik diye bir şey kalmadı emin ol. Numaranı birçok yere giriyorsun. Kimlerin sızdırdığını bulmak zor.

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
burak
hocam x firması arıyor,aradan 5 dk. sonra millenicom bana mesaj atıyor bu aramalara itibar etmeyin diye aradığını nereden biliyor ki.
maalesef çok yaygınlaştı çünkü ondan olabilir. hatta bu aramaların nasıl engellenebileceğine dair video çeken içerik üreticiler var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,338
Üyeler
146,694
Son üye
rwaisen
Top Bottom