Neler Yeni

Millenicom mu Gıbırnet mi

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
Arkadaşlar şuan kablonet kullanmaktayım ama yakında zam gelecekmiş 25 mbps 120 TL olacaktı ben de internetten baktım ve Millenicom ve Gıbır netin aynı fiyata 100 mbps olduğunu gördüm. Sizce geçilir mi geçilirse hangisi daha iyidir? Ya da önerebileceğiniz başka var mı?

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Arkadaşlar şuan kablonet kullanmaktayım ama yakında zam gelecekmiş 25 mbps 120 TL olacaktı ben de internetten baktım ve Millenicom ve Gıbır netin aynı fiyata 100 mbps olduğunu gördüm. Sizce geçilir mi geçilirse hangisi daha iyidir? Ya da önerebileceğiniz başka var mı?
Gıbırnette şu sıralar akşam saatlerinde hızın çok fazla düştüğünü görüyorum her yerde. Bence ikisi arasından millenicom.

Semih Ekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Semih Ekin
Instagram
_semih_ekin_
Steam
https://steamcommunity.com/id/semihekin/
Twitter
_semih_ekin_
Discord
farev_
İkisini de kullandım fark yok ikisi de stabil çalışıyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Millenicom daha kurumsal bir firma. Gıbırneti önermiyorum...

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
gıbırnet bence fiyat açısından makul.

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti
profilimde oylama başlattım son konuda ordan bakabilirsin ama çoğu insan türk telekom kullanıyor.

rota1

80+

Top Bottom