Neler Yeni

Millenicoma geçilir mi

Rentai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Fatih Günay
2 aydır Türk Telekomdan internet alamıyorum ve artık değiştirmek istiyorum sizce millenicoma geçilir mi kullanan var mı iyi mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
2 aydır Türk Telekomdan internet alamıyorum ve artık değiştirmek istiyorum sizce millenicoma geçilir mi kullanan var mı iyi mi ?
millennicom da altyapın hangi telekom şirketine aitse onların internet altyapısını kullanarak sağlıyor interneti.
bende türk telekom altyapısı var milennicom kullanıyorum bir sorunum yok ama upload kısmında 8mbps veriyorlar downloadda sorun yok.

Rentai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Fatih Günay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
millennicom da altyapın hangi telekom şirketine aitse onların internet altyapısını kullanarak sağlıyor interneti.
bende türk telekom altyapısı var milennicom kullanıyorum bir sorunum yok ama upload kısmında 8mbps veriyorlar downloadda sorun yok.
Türk telekom fiber altyapı geldi 1 ay önce ama bizi fibere geçirirken uğraştırıyorlar çözüm sağlamıyorlar üşeniyorlar bildiğin. O yüzden değiştirmek istiyorum. Millenicom 100 mbps taahütsüz 300 tl görünce geçesim geldi ama nasıl hizmet verdiklerini bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
bekir ak
2014 yılından beri milinecom müşterisiyim inanin burada türk telekomun veremediği hizmeti bu arkadaşlar veriyor ve altyapısı türktelekom öbür şirkertlerde ismi var kendi yok diyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yolcu arslan
Ben 6 yıldır kullnıyorum gayet memnunum bulunduğum blgede en fazla 100 alınıyor ben 66 alıyorum 20 mbs upload.
Referans kodumu kullnırsan 1 aylık sıfır fatura yada 6 aylık indirimli faturadan birini tanımlıyorlar.
7F6CD01C

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Erdem BELER
millenicomu uzun süre kullandım ve memnundum ama son zamanlarda fiyatları çok uçtuğu için değiştirmek zorunda kaldım, gıbırnete geçtim, hem uygun fiyatlı hem de aynı alt yapı olduğu için değişen hiç bir şey olmadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,421
Üyeler
153,556
Son üye
Zeynneepp
Top Bottom