Neler Yeni

Youtube minecraft hakkında yardım ?

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yunus Kocabay
yakın zamanda mc videoları üretmeye başlayacağım.

bu tarz videolar için ne yapmam gerekiyor.
shaderpack vs ayarlarım ama bu bakış açısını soruyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
yakın zamanda mc videoları üretmeye başlayacağım.

bu tarz videolar için ne yapmam gerekiyor.
shaderpack vs ayarlarım ama bu bakış açısını soruyorum ?
bu sanırım oyuna indireceğin bir mod ile yapılıyor, sen yapını yaparken böyle uzaktan kayıt alıyor açılarını falan sen ayarlayabiliyordun ama modun adını hatırlamıyorum yabancı kaynaklardan araştırırsan bilgi sahibi olursun. birkaç anahtar kelime ile bulursun diye tahmin ediyorum
forgeoptifine indirip önce bu modu aktarıp daha sonra da shader indirirsin oyunda biraz daha optimize olur.
son olarak merakımdan sorcam seninde mi builderlığa ilgin var, ne tarz yapılar yapıyorsun ben de kendime bu konularda güveniyorum da yapacak bişey bulamıyorum aşırı sıkıyor

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yunus Kocabay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sanırım oyuna indireceğin bir mod ile yapılıyor, sen yapını yaparken böyle uzaktan kayıt alıyor açılarını falan sen ayarlayabiliyordun ama modun adını hatırlamıyorum yabancı kaynaklardan araştırırsan bilgi sahibi olursun. birkaç anahtar kelime ile bulursun diye tahmin ediyorum
forgeoptifine indirip önce bu modu aktarıp daha sonra da shader indirirsin oyunda biraz daha optimize olur.
son olarak merakımdan sorcam seninde mi builderlığa ilgin var, ne tarz yapılar yapıyorsun ben de kendime bu konularda güveniyorum da yapacak bişey bulamıyorum aşırı sıkıyor
youtube için hocam :)) çok izleniyor. Büyük ihtimal ev fln yaparım
Mesaj otomatik birleştirildi:

anahtar kelime ne hocam bulamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol

hemen şunu buldum mesela senin için

google dan minecraft recording mod, cinematic mod falan filan diye aratınca karşına çıkıyor sonuçlar

ben de seviyorum baya build yapmayı oyuna builder olarak başladım da, arada bi buil paylaşmak beni de cezbetmiyo değil
başarılar dilerim

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yunus Kocabay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hemen şunu buldum mesela senin için

google dan minecraft recording mod, cinematic mod falan filan diye aratınca karşına çıkıyor sonuçlar

ben de seviyorum baya build yapmayı oyuna builder olarak başladım da, arada bi buil paylaşmak beni de cezbetmiyo değil
başarılar dilerim
Teşekkürler .d

Top Bottom