Neler Yeni

Yardım Mınecraft, virüs olaylarından sonra yüklenirmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar bildiğiniz gibi bi ara mınecraft virüs olayları flan çıktı ben şimdi mınecraft yüklicem 200 tl vermek istemiyorum bu oyun bayadır var kimseye virüs bulaşmadı yakın zamanda çıkan haberlerdeden sonrada virüs çıkmadı yani artık çıkacağınıda düşünmüyorum pc yeni ve güzel korkuyorum sizce yüklemeilimiyim yüklesem bile hangisini yüklemeliyim sizce yardımcı olursanız sevinirim...

Zepett8

80+ Bronze
Arkadaşlar bildiğiniz gibi bi ara mınecraft virüs olayları flan çıktı ben şimdi mınecraft yüklicem 200 TL vermek istemiyorum bu oyun bayadır var kimseye virüs bulaşmadı yakın zamanda çıkan haberlerdeden sonrada virüs çıkmadı yani artık çıkacağınıda düşünmüyorum pc yeni ve güzel korkuyorum sizce yüklemeilimiyim yüklesem bile hangisini yüklemeliyim sizce yardımcı olursanız sevinirim...
Şuanlık hiçbir sorun yok gibi. Benim pcde 2 senedir var ve hiçbir sorun yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Zepett8

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Yunus
İşte bunlar benim kafamı kurculuyor bedava peynir neden versinkiler ama bedava başka oyunarda var işte tabi mınecraft çok daha fazla oynandığı için daha riskli
Dünya da en çok virüs windows sistemlerde oyunlarda ise minecraftta ve korsan olan oyundan virüs gelirse sorumluluk tamamen sana ait.

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dünya da en çok virüs windows sistemlerde oyunlarda ise minecraftta ve korsan olan oyundan virüs gelirse sorumluluk tamamen sana ait.
Hocam 1 sene önce indirmiştim ama üzerine 2 kere format atmıştım bişey olmaz deme

Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Yunus
Hocam 1 sene önce indirmiştim ama üzerine 2 kere format atmıştım bişey olmaz deme
Bilgilerin gider karşı tarafa artı olarak da donanım kullanımı hızla artacağı için tdp değerleri bozulmaya başlar zaman ile çip içi leğim ve transistör yapısınında etkilenme ihtimali olduğu için maksimum kullanım ömrünün azalması ve bilgisayarına uzaktan yetkisiz bile bağlanma ihtimalinin olması dışında bir sıkıntın olmaz. Uzaktan bağlanır ve bilgin de gönderilirse o güne kadar klavyede tıkladığın her tuşun bilgisi karşı tarafa aktarılır.

Ama oyununu rahat rahat oynarsın o konuda bir sıkıntı yaşatmaz yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
Bilgilerin gider karşı tarafa artı olarak da donanım kullanımı hızla artacağı için tdp değerleri bozulmaya başlar zaman ile çip içi leğim ve transistör yapısınında etkilenme ihtimali olduğu için maksimum kullanım ömrünün azalması ve bilgisayarına uzaktan yetkisiz bile bağlanma ihtimalinin olması dışında bir sıkıntın olmaz. Uzaktan bağlanır ve bilgin de gönderilirse o güne kadar klavyede tıkladığın her tuşun bilgisi karşı tarafa aktarılır.

Ama oyununu rahat rahat oynarsın o konuda bir sıkıntı yaşatmaz yani.
Hocam baya oldu ya 2 kere formatlNmis belli aralıklarla her hezP yeniden girilmis

Top Bottom