Neler Yeni

Çözüldü✓ Misleading:win32/lodi virüsü nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
Bu virüs hakkında ne biliyorsunuz? neler yapabilir?

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
malwarebytes ile tam tarama yapın

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
normal modda kurun malwarebytes ı sonra güvenli modda başlatın pcyi taratın
Mesaj otomatik birleştirildi:

sürücü programı mı kullandınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normal modda kurun malwarebytes ı sonra güvenli modda başlatın pcyi taratın

sürücü programı mı kullandınız
Laptopu ben kullanmadım bu yüzden bilmiyorum bu virüs neler yapabilir bir bilginiz var mı ödeme bilgileri gibi şeyleri görebilir mi birkaç yerde endişenilecek bir şey yok yazıyor genelde, windows defenderda düşük tehlike gösteriyor siz ne biliyor sunuz ?

Laptopu ben kullanmadım bu yüzden bilmiyorum bu virüs neler yapabilir bir bilginiz var mı ödeme bilgileri gibi şeyleri görebilir mi birkaç yerde endişenilecek bir şey yok yazıyor genelde, windows defenderda düşük tehlike gösteriyor siz ne biliyor sunuz ?
Media creation tools diye bir şey indirilmiş o olabilir mi ?

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
Çoğu virüs sisteme hata falan verdirir kitler dosyaları şifreler bazı virüsler kredi kartı bilgilerini alır satarlar dediklerimi yapın

Son düzenleme:

kurt_14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
kurt 14
hocam bildiğim kadarıyla bir vürüsü tam anlamıyla bilemek mümkün değil ayrıca virüs pek çok yerden bulaşmış olabilir mesela girdiğiniz bir siteden indirdiğiniz bir şeyden bir usb den ya da sizin haberiniz olmadan indirilen bir şeyden belki bir e-posta bu böyle uzar gider kaspersky ile tam tarama yapın ve mümkünse bundan sonra antivirüs kullanın
not: malbraytes antivirüs değildir

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
o virüsten başka virüsler olabilir bana indirilenler kısmından ekran görüntüsü atar mısınız bide görev yöneticisi

hocam bildiğim kadarıyla bir vürüsü tam anlamıyla bilemek mümkün değil ayrıca virüs pek çok yerden bulaşmış olabilir mesela girdiğiniz bir siteden indirdiğiniz bir şeyden bir usb den ya da sizin haberiniz olmadan indirilen bir şeyden belki bir e-posta bu böyle uzar gider kaspersky ile tam tarama yapın ve mümkünse bundan sonra antivirüs kullanın
not: malbraytes antivirüs değildir

malwarebytes antivirüstür sadece aktif koruması yoktur

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o virüsten başka virüsler olabilir bana indirilenler kısmından ekran görüntüsü atar mısınız bide görev yöneticisi

malwarebytes antivirüstür sadece aktif koruması yoktur
virüsü kaldırdım fotoğrafları atıyorum

ayrıca microsoft şöyle bir bilgi veriyor

Microsoft Defender Antivirus bu programı algılar ve kaldırır. Bu program, bilgisayarınızdaki dosyalar, kayıt defteri girdileri veya diğer öğeler hakkında yanıltıcı veya sahte iddialarda bulunur.

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
virüsü kaldırdım fotoğrafları atıyorum

ayrıca microsoft şöyle bir bilgi veriyor

Microsoft Defender Antivirus bu programı algılar ve kaldırır. Bu program, bilgisayarınızdaki dosyalar, kayıt defteri girdileri veya diğer öğeler hakkında yanıltıcı veya sahte iddialarda bulunur.

dediğim gibi malwarebytes ı kurun güvenli modda tam tarama yapın defender ın bulamadığ virüsler vardır

aktif koruması olamyınca tam anlamıyla antivirüs olmuyor zaten malbraytes bir tamamlayıcı programdır yanlışım varsa düzeltin
malwarebytes virüs bulmada usta hocam

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
evet doğru virüsleri iyi buluyor lakin bence bir antivirüs değil

evet o konuda haklısınız aktif koruma var ama paralı

bu arada bilgisayarı kime verdiniz ?

Top Bottom