Neler Yeni

MK1 premium edition almak mantıklı mı

perseuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf aziz alkaş
MK1 mi yoksa MK1 premium edition mu almak mantıklı?
Hali hazırda epic games de indirimdeyken oyunu almayı düşünüyorum hangisini almalıyım önerileriniz neler?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
MK1 mi yoksa MK1 premium edition mu almak mantıklı?
Hali hazırda epic games de indirimdeyken oyunu almayı düşünüyorum hangisini almalıyım önerileriniz neler?

Premium sürümünde kombat paketi 1 var. Bu oynanabilir 5-6 fazladan karakter anlamına geliyor. Bana göre oyun, oynanış olara MK11'in gerisinde kalmış. Dolayısıyla 720 TL ya da 1020 TL bu oyun için fazla. Ben bir heyecan ile kombat paketi 1'i de aldım ama paket aktif olduktan sonra oyunu açmadım bile.

perseuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf aziz alkaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Premium sürümünde kombat paketi 1 var. Bu oynanabilir 5-6 fazladan karakter anlamına geliyor. Bana göre oyun, oynanış olara MK11'in gerisinde kalmış. Dolayısıyla 720 TL ya da 1020 TL bu oyun için fazla. Ben bir heyecan ile kombat paketi 1'i de aldım ama paket aktif olduktan sonra oyunu açmadım bile.
şuan steamde standart paket ek indirim kuponuyla bşrlikte481 tl, premium edition 1019 tl premiuma o kadar para vermeye fiyat farkına değer mi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
şuan steamde standart paket ek indirim kuponuyla bşrlikte481 TL, premium edition 1019 TL premiuma o kadar para vermeye fiyat farkına değer mi

Kişisel görüşüm kesinlikle değmez. Standart pakete 481 TL verilebilir. Beğenirsen daha sonra yükseltirsin.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
görüşün için teşekkürler

Sen yine de dolu dolu 1,5 saat oyna. Beğenmezsen iade edersin. Karakterlerin yaptığı krushing blow yok. Arenadaki araçlarla yapılan krushing blow da yok. Hareketler MK11'e göre daha az estetik. Bunlar yerine havadan yapılan kombat sistemi eklemişler.

perseuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf aziz alkaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen yine de dolu dolu 1,5 saat oyna. Beğenmezsen iade edersin. Karakterlerin yaptığı krushing blow yok. Arenadaki araçlarla yapılan krushing blow da yok. Hareketler MK11'e göre daha az estetik. Bunlar yerine havadan yapılan kombat sistemi eklemişler.
teşekkür ederim

Top Bottom