Neler Yeni

🔥🔥Modart m7 de stok var koşun!!!

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Gtx 1090Tİ
-150 TL YE 3600MHZ CL18 Ramlar daha mantıklı olur
1660203102576.png

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,990
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kürşat sence stok bu akiama kadar yeter değil mi? Commander + Samsung SSD yapacağım + Wraith Prism alacağım
Bence biter ama ara ara geliyor tamamen bitse de üzülme daha çok sistem gelecektir özellikle nvdia bekliyorum ben gelmesini

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,990
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,822
İsim
Burak Karadağ
Boşver sıkıntı etme gelir yeni sistemler takipte kal acele etme
Off be Kürşat. Tamam valla moral sıfır oldu bugün. Abdullah Hacıgül'ü bekleyeceğim artık. Ama tam istediğim gibi idi heleki Commander kasa en sevdiğim kasa mesh ve şık + samsung ssd + 6650 XT + 5600 harbi bu parçaları bir arada görmek bir kaç ayda bir denk gelir :(

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör
Off be Kürşat. Tamam valla moral sıfır oldu bugün. Abdullah Hacıgül'ü bekleyeceğim artık. Ama tam istediğim gibi idi heleki Commander kasa en sevdiğim kasa mesh ve şık + samsung ssd + 6650 XT + 5600 harbi bu parçaları bir arada görmek bir kaç ayda bir denk gelir :(
Dolar 18 bu fiyata zor gelir ama inşallah gelir bir dahakine biliyordum ama 2 saat anca kalıcağını bu tür sistemler asla kalmaz 1 gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millette para çok direkt alıyorlar bırak bu sistemi nike ayakkabı geliyor stoğa 4000 TL 1 günde bitiyor kaç yüz stok belki bin

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,990
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dolar 18 bu fiyata zor gelir ama inşallah gelir bir dahakine biliyordum ama 2 saat anca kalıcağını bu tür sistemler asla kalmaz 1 gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millette para çok direkt alıyorlar bırak bu sistemi nike ayakkabı geliyor stoğa 4000 TL 1 günde bitiyor kaç yüz stok belki bin
Moralinizi bozmayın gelecek ben eminim bekleyin

Top Bottom