Neler Yeni

🚨 Modart PC ARC SİSTEM 11499TL 🚨

lebron23

80+ Bronze
Dostlar bu zaten haftalardır satılan planet blue sistemin aynısı, ben de aldım güzel sistem

Ama ortada kaçırılmayacak bir fırsat yok.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Oğuz
Fiyat iyi de o kadar sistemden sonra da Arc A750 :(

forvet09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ahmet KAvalcı
Doğru ne kadar ekmek o kadar köfte (y) ama burada söz konusu olan teknoloji. Forum sayfasını günde belki yüzlerce hiç bilgisi olmayan insanlar ziyaret ediyor. ve çoğunun donanım konusunda zerre bilgisi de olamayabilir. Yani uzun lafın kısası kendine almayacağın sistemi , bilgisi olmayan insanlara Harika, müthiş ,kaçmaz fiyat gibi pazarlamak vicdani değil.
Harika, süper, mükemmel, 3-4 tane topladım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Doğru ne kadar ekmek o kadar köfte (y) ama burada söz konusu olan teknoloji. Forum sayfasını günde belki yüzlerce hiç bilgisi olmayan insanlar ziyaret ediyor. ve çoğunun donanım konusunda zerre bilgisi de olamayabilir. Yani uzun lafın kısası kendine almayacağın sistemi , bilgisi olmayan insanlara Harika, müthiş ,kaçmaz fiyat gibi pazarlamak vicdani değil.
Dengesiz bir yorum olmuş kusura bakma biz zaten destek veriyoruz isteyenlere merak eyleme cano 😊

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,502
Üyeler
156,507
Son üye
tsufbasa
Top Bottom