Neler Yeni

🔥 ModArt PC: "Öyle bir sistem geliyor ki ağzınız açık kalacak!"

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
iddiasi beni alakadar etmez 12k'ya en az pch nin sistemi kadar iyi bir şey çıkarsın markaları düşük tutsun ben yine alacağım ama pch ninkini alamadığım için hala pişmanlık duyarım o muhabbet harbi çok abartı hiç sanmıyorum 12k'ya 3060ti koyacağını.
3060 ti asla demedik onu kim yazdıysa hayal çok uçmuş.

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
Bence artık kimse için birbirinize girmeyin bakalım modart pc çıkartınca iyi mi kötü mü tartışırız daha sistemi çıkmadan gömmek nedir. Adamlar zaten arkadaş daha iyisi çıkarsa bize yarar, daha iyisi çıkamaz öyle böyle şöyle demeye gerek yok.
Hay ağzına sağlık kardeşim. Valla önden story ile duyuru da yapacaktım vazgeçtim.
Biz insanlar faydalansın diye sistem yapıyoruz milletle düşman olmak için değil ki. Bunu bazı kişiler anlamıyor.
Bundan sonra Kanalımı Takip eden görür faydalanır bu kadar basit 😊

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Sanane Sanane
Hay ağzına sağlık kardeşim. Valla önden story ile duyuru da yapacaktım vazgeçtim.
Biz insanlar faydalansın diye sistem yapıyoruz milletle düşman olmak için değil ki. Bunu bazı kişiler anlamıyor.
Abi bugün mü gelecek yarın mı sen takma onları çıkmamış sistemr sanki çöp gelecekmiş gibi davranıyorlar :)

Tsubaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Baran
İyi reklam yaptın hocam hakkını vermezsen girdiğin gibi çıkarsın hayatımızdan😄

abi bugün gelir mi bekleyelim ona göre vallaha bilgisayarsız kaldım aylardır almam lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Abi sistem daha çıkmamış adamlar 200 stok tahmini üzerine birbirine girdi 🤦 sonra ülke neden gelişmiyor.

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Abicim bi ayrıntı ver çoğunlukla herkesin bütçesi 12k ona göre bizi bekletme

Top Bottom