Neler Yeni

Modem önerisi alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
Merhaba arkadaşlar;

Evimde Superonline ADSL 24Mbps paket internet kullanıyorum. Ve internete başvurduğum zamanki ücretsiz verilen ( HUAWEI HG658 V2 ) adlı modemi kullanıyorum.
1.5 sene kadar bu modeme bir şans vermek istedim. Artık pes ediyorum gerçekten leş bir modem, ethernet ile yani kablolu bağlandığımda internet de bir sıkıntı yaşamıyorum. Fakat modemle aynı odada olduğum halde telefondan wifi kullanamıyorum o kadar leş bir modem. O yüzden yeni bir modem arayışına girdim. İnternet paketime şuanlık buna uyacak bir modem araştırıyorum. Sonrasında Eylül ayında Turknet e geçmeyi planlıyorum.

Benim bir kaç araştırma sonucu bulduğum bir kaç modem var. Onların linklerini aşağı koyucam. Bunlar dışında " Şu modemi kullanıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım. Çekim alanı vs konusunda bir sıkıntı yok. " dediğiniz bir modem biliyorsanız, ADSL - VDSL e uygun DSL ile bağlantı yapıyorum. Buna göre uygun modem önerirseniz sevinirim.

Bir kaç araştırma ile bulduğum modemler;

- KEENETIC HERO DSL AC1300 WiFi Modem Router

KEENETIC HERO DSL AC1300 WIFI MODEM ROUTER ( Modem linki için tıklayınız. )

- ASUS DSL-AC55U DUALBAND Modem Router

ASUS DSL-AC55U DUALBAND MODEM ROUTER ( Modem linki için tıklayınız. )

Bu 2 modemi buldum şuanlık çok siteye girip araştırdım çok fazla memnun kalan kullanıcı var. Bu ikisinden hangisi daha iyidir çünkü pek bir bilgim yok bu konularda o yüzden bu modemler hakkında bilgi ve sizin önereceğiniz bir modem varsa çok sevinirim.

Bütçe : 1.500 - 1.800TL

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,117
Üyeler
156,730
Son üye