Neler Yeni

Modemden gelen interneti wifiye çevirmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alper Ağaoğlu
Merhaba superonline kullanıcısıyım modemimi santralden gelen panonun içinde kullanıyorum. Odalara da kablolarla dağıtıyorum ve bilgisayarı vs o şekilde kullanıyorum. Ancak odamdan wifi pek çekmiyor, arada 2 duvar var ve biraz uzakta kalıyor sanırım, odama kablo ile gönderdiğim internetimi odamdan wifiye çevirecek bir modem cinsi alete ihtiyacım var, ancak ne alacağımı tam olarak bilmiyorum. Router olarak geçiyor sanırım ama hangi özelliği bulunması gerekiyor modemden gelen İnterneti wifiye çevirmesi için? Superonline fiber İnternet kullanıyorum.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Merhaba superonline kullanıcısıyım modemimi santralden gelen panonun içinde kullanıyorum. Odalara da kablolarla dağıtıyorum ve bilgisayarı vs o şekilde kullanıyorum. Ancak odamdan wifi pek çekmiyor, arada 2 duvar var ve biraz uzakta kalıyor sanırım, odama kablo ile gönderdiğim internetimi odamdan wifiye çevirecek bir modem cinsi alete ihtiyacım var, ancak ne alacağımı tam olarak bilmiyorum. Router olarak geçiyor sanırım ama hangi özelliği bulunması gerekiyor modemden gelen İnterneti wifiye çevirmesi için?
adsl router olucak xiaominin sinyal güçlendiricileride var alabilirsin

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Top Bottom