Neler Yeni

Modemi resetleyince modem şifresi ve internet gider mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eren
Modeme birilerinin bağlandığını düşünüyorum. CS:GO'da kimse görüntülü konuşmazken, kimse indirme yapmazken pingim 200-240'larda dönüyor. Modem arayüzüne girmeyi denedim. Modem şifremi, ttnet, turktelekom, 1234 vs. hepsini denedim ama olmadı. Modemim Türk Telekom VMG3312-B10B. Modemi resetleyince otomatik yükleniyor diyorlar ama bir sorayım dedim. Bu arada anneme sordum daha hiç şifre vs. değiştirmemiş.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Modemin altında giriş yaparken kullanacağın bilgiler yazar.
Eğer altındaki bilgiler olmuyorsa modemi sıfırlayın.
Örnek:
K.A:Admin
Şifre: turktelekom mesela
Modemin arkasındaki minik tuşa 10-15 saniye basılı tutarsanız modeminiz sıfırlanır cihazlardan tekrar giriş yapmanız gerekir.

miroğlu

80+
Modeme birilerinin bağlandığını düşünüyorum. CS:GO'da kimse görüntülü konuşmazken, kimse indirme yapmazken pingim 200-240'larda dönüyor. Modem arayüzüne girmeyi denedim. Modem şifremi, ttnet, turktelekom, 1234 vs. hepsini denedim ama olmadı. Modemim Türk Telekom VMG3312-B10B. Modemi resetleyince otomatik yükleniyor diyorlar ama bir sorayım dedim. Bu arada anneme sordum daha hiç şifre vs. değiştirmemiş.
TTNet in gönderdiği modemlerin %95 inde kullanıcı adı ve şifreleriniz tanımlı gelir. TTNet in 192.168.1.1 de kullanıcı adı admin - türktelekom -turktelekom - ttnet
şifreleri bunlara ek olarak 1234 olabilir

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,902
Üyeler
140,266
Son üye
seemly
Top Bottom