Neler Yeni

Modemin fişini çekersen sıkıntı çıkartır mı?

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Mert Soydan
Merhaba. Yeni fiber optik gpon internet çektirdim. Ama verdikleri modemin üstünde kapatma tuşu yok. Bazı modemlerde var diye biliyorum. Geceler modemin fişini çekmek istiyorum fakat bozulur falan diye endişelendim . Bu konuda bilgim yok. Biraz yardımcı olursanız sevinirim. Fişi çekmesem hep fişte kalsa bir sıkıntı çıkartır mı bozulma falan gibisinden?

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Hakan Keser
Merhaba. Yeni fiber optik gpon internet çektirdim. Ama verdikleri modemin üstünde kapatma tuşu yok. Bazı modemlerde var diye biliyorum. Geceler modemin fişini çekmek istiyorum fakat bozulur falan diye endişelendim . Bu konuda bilgim yok. Biraz yardımcı olursanız sevinirim. Fişi çekmesem hep fişte kalsa bir sıkıntı çıkartır mı bozulma falan gibisinden?
İçindeki parçalar yük altında kaldıkça şişer ve bozulur ama bu kısa sürede olacak bir şey değil. Fişi çekerseniz de problem olmaz.

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Mert Soydan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İçindeki parçalar yük altında kaldıkça şişer ve bozulur ama bu kısa sürede olacak bir şey değil. Fişi çekerseniz de problem olmaz.
Fişi çektikten sonra takınca internet hızında düşüş yaşamam değil mi?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Mirhan Yalçın

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
uğur demirel
ben arada kapıyorum çalışıyor sorun yok

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Feyzan Mutluay
suanki internet altyapıniz kac mbps

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Feyzan Mutluay
gidip kaliteli bir modem alabilirsin tplink den veya başka bir markadan

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Kirazlı
Her akşam bizde modemi 10 parçaya ayırıyorlar merak etme bisey olmaz her gece fişlerini çekip tüm kabloları çıkarıyoruz gene bisey olmadı

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
mehmet demirel
8 senelik ttnetin verdigi zyzel modeme hiç bir şey olmadi iyi dayanmiş demekki bizimki

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Hakan Keser
Fişi çektikten sonra takınca internet hızında düşüş yaşamam değil mi?
Fişi çekebilirsiniz problem olmaz. Hatta modem ömrü için daha faydalı olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 senelik ttnetin verdigi zyzel modeme hiç bir şey olmadi iyi dayanmiş demekki bizimki
Elektronik işi biraz da şans işi. Kimisi 10 yıl kullanıyor sağlam kalıyor. Kimisi 1 senede bozuyor.

Top Bottom