Neler Yeni

Modemin yerini değiştirince çalışır mı?

Bn_umit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ümit Altan
Yeni internet bağlatıyoruz ve bağlanacak odayı cevaplarınıza göre seçeceğim. Salon ve çocuk odasında ethernet çıkışları var ve arası uzak. Oturma odasında oturuyorum. Çocuk odası daha yakın bize. Asıl soru modemi salon ve çocuk odası arasında farklı ethernet çıkışlarına taktığımda internet çalışır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ibrahim coskun
Instagram
https://www.instagram.com/ibrahimm_coskunn/
Twitter
coskun_jpg
Yeni internet bağlatıyoruz ve bağlanacak odayı cevaplarınıza göre seçeceğim. Salon ve çocuk odasında ethernet çıkışları var ve arası uzak. Oturma odasında oturuyorum. Çocuk odası daha yakın bize. Asıl soru modemi salon ve çocuk odası arasında farklı ethernet çıkışlarına taktığımda internet çalışır mı?
çalışır neden çalışmaasın

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
Tabikide evet ama modemi başka bir eve anı tanıdığnıza görürseniz olma sadece o binanın o dairesi için geçerli yada müşteri h. Arayıp konumu değiştirirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Alperen Bayraktar
Menzil genişletici alıp İnterneti her odaya dağıtabilirsin

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Dostum eğer modemin yanında televizyon vb. olacaksa diğer odayı seç yoksa televizyon sinyalleri engeller ayrıca köşe diptede olmasın. ✅

Top Bottom