Neler Yeni

Moderatörler de en iyi cevap seçebilmeli

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
İnsiyatif dahilinde ve yetkin olduğumuz konuda seçiyoruz.
Sanırım tek tek bütün modlar olarak seçiyoruz dememiz gerekiyor yoksa inanmayacak forum 😂 .

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Seçmelerinin önünde engel yok, fakat bana atanıyor. Arada rapor kaynaması gibi bir şey söz konusu değil, bizde 50-100 tane rapor birikmiyor hepsine tek tek bakılıyor. Başta söylediğim gibi kolay kolay bu ödülü alamayacaksınız.
Benim bu şekilde düşünmemin nedeni en iyi cevap olduğunu düşündüğüm ve raporladığım çoğu rapora herhangi bir geri dönüş gelmiyor. Bir sebep ile ret bildirimi gelse sesimi çıkarmayacağım fakat hiç bir geri dönüş olmuyor.
Amacım zaten herkesin kolaydan en iyi cevap kasması değil, en iyi cevap seçiminde aşırı seçiçi olunması. En basitinden şu 2 mesajım:

İki mesaj da o konu için en iyi cevap seçilebilir türden, açıklamaları var ve sorunu açık bir şekilde çözüyor. İki mesajı da en az 3 kez raporlamama rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı.

Benim burada amacım bu forumu Techopat'tır bilmem nedir vesaire herhangi bir foruma benzetmek falan değil. En iyi cevap olarak raporladığım çoğu rapor için herhangi bir geri dönüş gelmediği için ve moderatörlerin değil sadece sizin seçtiğinizi bildiğim için böyle düşündüm ve bu isteği yazdım.

En iyi cevap almak için zorla en ince detayına kadar bir olayı açıklamamız mı gerekiyor? Linkini bıraktığım 2 konuda da benim mesajlarımdan daha açıklayıcı ya da çözüme yönelik bir mesaj göremedim ki bu etkenler benim mesajımı o konu için en iyi cevap haline getirmez mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Füze atsaydın.

Bu kadar mesajı olan birinin bunu görmemesi de çok komik.
Bu kadar mesajım olmasıyla bahsettiğim şeyin alakası?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dönüş gelmiyorsa reddedilmiştir. Zaten dönüş yapılmaz, kabul olduysa bildirimi geliyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları