Neler Yeni

Moderatörlük Görevimi Bırakıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Üzdün be abi, ama tekrardan burada olacağını bilmek çok mutlu edici bir haber. Umarım yakında tekrar Moderatör olarak görürüz seni. Emeklerin için çok teşekkürler.

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
usta valla bir tane daha moderator ayrılırsa intihar edicem ya
yolun açık olsun emeğine sağlık

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Verdiğin emekler için teşekkür ederim. Yolun açık olsun kardeşim.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Selamlar Değerli Donanım Arşivi Forum Üyeleri

Bildiğiniz üzere yaklaşık 6 aydır aktif olarak moderatörlük yapıyorum ve ortaya bir emek koymaya çalışıyorum.
Bugün ise bu künyeyi bırakma kararı aldım.
Nedenini soracak olursaksanız hiçbir nedeni yok aslında,tekrardan sizlerle beraber 'üye' adı altında vakit geçirmek ve bir miktar da kendime vakit ayırmak niyetindeyim.

Değerli yönetim ekibi ile görev yapmak ve DA-Forum'a değer katmak beni çok mutlu etti.
Konuyu açma sebebim de bana kırgınlığı olan dostumuz varsa açıkça dinlemek ve sizleri haberdar etmek.

Siz değerli dostlarıma elimden geldiğince adaletli davranmaya çalıştım,kalp kırmaktansa insan kazanmak benim için öncelik oldu.
Sizlerle beraber güldük,eğlendik,tartıştık ve en önemlisi keyifli zaman geçirdik ve 'üye' adı altında da geçirmeye devam edeceğiz.

Benim hakkım varsa siz değerli dostlarıma ve yönetime helal olsun.
Görüşürüz demiyorum çünkü her daim burada olmaya devam,profil mesajlarından veya diğer mecralardan görüşmeye devam ederiz .

Kendinize iyi bakın.
İyi Bayramlar ve Forumlar

Tek sorum var abi sen sayısal mı okuyorsun?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom