Neler Yeni

molecule neon gb özelleştirip alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

Growzee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yıldıray Türk
Site gayet güvenli. Her adımda arayıp bilgi verdiler bana. Fatura kesildiğinde, kutu hazırlandığında, kargoya verildiğinde vs. Bunun haricinde aklına takılan bir şey olduğu zaman arayıp doğrudan yetkiliyle görüşerek gayet açıklayıcı ve detaylı bilgiler alabiliyorsun.
Sisteme gelirsek, gayet güzel bir sistem, rami kesinlikle 16 yapmanızı öneririm, 8 gb zorlanmaya başlıyor günümüzde.
PSU'nun aynısı bende mevcut, 4 aydır bir sıkıntı yaşamadım ama ileride değiştirmeyi planlıyorum, sistem güçlü olduğundan riske girmek istemiyorum. Kasa-PSU uyumu olmasa koyacaklarını sanmam açıkçası (konu hakkında net bir bilgi sahibi olmadığım için bilen arkadaşlar daha net yardımcı olacaktır)

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ereen
Site gayet güvenli. Her adımda arayıp bilgi verdiler bana. Fatura kesildiğinde, kutu hazırlandığında, kargoya verildiğinde vs. Bunun haricinde aklına takılan bir şey olduğu zaman arayıp doğrudan yetkiliyle görüşerek gayet açıklayıcı ve detaylı bilgiler alabiliyorsun.
Sisteme gelirsek, gayet güzel bir sistem, rami kesinlikle 16 yapmanızı öneririm, 8 gb zorlanmaya başlıyor günümüzde.
PSU'nun aynısı bende mevcut, 4 aydır bir sıkıntı yaşamadım ama ileride değiştirmeyi planlıyorum, sistem güçlü olduğundan riske girmek istemiyorum. Kasa-PSU uyumu olmasa koyacaklarını sanmam açıkçası (konu hakkında net bir bilgi sahibi olmadığım için bilen arkadaşlar daha net yardımcı olacaktır)
çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevapladığın için

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

HoYeon Jung

80+ Gold
RAM'leri 16 yapmanı önermem. Eline gelir sistem, elinde ki RAM'i satıp öyle 16GB yap. Daha uyguna gelir. Ayrıca buna 9K vermeyin, 9K'ya 2060 sistemler var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ereen

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Adem oku
alınır

frknkrksz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Furkan Korkusuz
kanka işlemciyi yükselttim zaten ryzen 5 3600 yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

9078e mi pahalı 1660 superli sistemler 9300 kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu özelleştiebilirsin

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
bu sistemin işlemcisi ryzen 5 3600 yapıp
psusunu fsp yapıp
ramini 1 tane daha alıp
bu sistem alınır mı güvenilir midir molecule pc
bide kasa ve psu ikilisi nasıldır
9k bunu alıcağıma 400 ekler bunu alırım daha iyi https://www.itopya.com/efe-uygac-ev...-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Çift fanlı rtx 2060 ve 3600 işlemci çok iyi bu dönemde ama sen bilirsin 3 Temmuzda Abdullah abi sistem çıkaracak o sistemide gör bir bence

Top Bottom