Neler Yeni

Mondial 125 Superboy i alınır mı ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,567
İsim
Emre
Discord
necromancerr
@GirayHan Hocam iyi akşamlar 1 en fazla 2 ay içerisinde temiz başlangıç motoru almayı düşünüyorum. Oturduğum yerde de 40.000 tl ye mondial 125 Superboy İ buldum nasıldır sizce ?
benim maksadım şehiriçi ayağımı yerden kessin Bakımlarını yapayım gezeyim

GirayHan

80+ Gold
@GirayHan Hocam iyi akşamlar 1 en fazla 2 ay içerisinde temiz başlangıç motoru almayı düşünüyorum. Oturduğum yerde de 40.000 tl ye mondial 125 Superboy İ buldum nasıldır sizce ?
benim maksadım şehiriçi ayağımı yerden kessin Bakımlarını yapayım gezeyim
İyi akşamlar dostum :)

Bu fiyatlara gayet alınabilecek bir motor bakımlarını düzenli yapar iyi bakarsan götürür seni. yedek parça vb sorunu da yaşamazsın mondial'in yedek parçası kum gibi piyasada.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,567
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyatlara gayet alınabilecek bir motor bakımlarını düzenli yapar iyi bakarsan götürür seni. yedek parça vb sorunu da yaşamazsın mondial'in yedek parçası kum gibi piyasada.
zaten çok bir istediğim yok işe gidip gelirken ayağımı yerden kesmesi.

GirayHan

80+ Gold
zaten çok bir istediğim yok işe gidip gelirken ayağımı yerden kesmesi.
Fiyat performans olarak değerlendirdiğimizde de alınır 40k artık türkiye şartlarında para değil. Bazen dezavantajı avantaja çevirmek lazım. Çinliler olmasaydı bu paralara bu motorları bulamazdık.

İyi açıdan değerlendirince gayette alınabilir ayağını yerden keser ve hatta pişirir de. Unutmadan söyleyim marka model fiyat farketmez en güzel motor senin motorundur. ( sahip olduğun motor )

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
939,364
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya