Neler Yeni

Monitör Gerçek Hz'ini göstermiyor ?

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Selam aleyküm ben 3 gündür bu monitörün gelemsini bekliyorum ve sonunda geldi fakat 5-6 tane ölü piksel çıktı bende iade ile değişim arasında kaldım bi oyun oynayayım bakayım güzelse iade etmem değişim yaparım dedim fakat monitör 60 hz olarak gözüküyor değiştiremiyorumda monitörün ayarlarında ve windowstata aynen 60 hz olarak gözüküyor nasıl halledebilirim monitör 180 hz

Gamepower 24'' Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör​

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın
Selam aleyküm ben 3 gündür bu monitörün gelemsini bekliyorum ve sonunda geldi fakat 5-6 tane ölü piksel çıktı bende iade ile değişim arasında kaldım bi oyun oynayayım bakayım güzelse iade etmem değişim yaparım dedim fakat monitör 60 hz olarak gözüküyor değiştiremiyorumda monitörün ayarlarında ve windowstata aynen 60 hz olarak gözüküyor nasıl halledebilirim monitör 180 hz

İade edin

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın
Kararsız kaldım monitör çok ucuz geldi böyle monitörü bir daha 2800 TL'ye alamam güzel fiyattı bir test edeyim diyorum ama hz'de sıkıntı yaşıyorum
Aslında muhtemelen bu fiyata bulamazsınız değişim isteyin uğraşmak isterseniz deneyin muhtemelen birkaç kere daha değiştirirsiniz gibi geliyor

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,097
İsim
.
Kararsız kaldım monitör çok ucuz geldi böyle monitörü bir daha 2800 TL'ye alamam güzel fiyattı bir test edeyim diyorum ama hz'de sıkıntı yaşıyorum
5-6 tane ölü pixel ne aga şakamısın iade et o monitörü

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ozzy
Dönüştürücü falan mı bağladınız kabloya? Görüntü seçeneklerinden 60'a sabitlenmiş olabilir de onu kontrol edin. 5 ölü piksel konusu apayrı, ben direkt iade ederdim. hiç kullanmayın.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5-6 tane ölü pixel ne aga şakamısın iade et o monitörü
Yanlış anlama ama bende şans yok her şey bugünlerde üstüme geliyor her perşembe bir şey oluyur şimdide admob ile play console hesabım kapatılmış insanlara 1-2 denk geliyor bana 5-6 nasıl hayla hayattayım onu bile bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dönüştürücü falan mı bağladınız kabloya? Görüntü seçeneklerinden 60'a sabitlenmiş olabilir de onu kontrol edin. 5 ölü piksel konusu apayrı, ben direkt iade ederdim. hiç kullanmayın.
Eklemeyi unutmuşum DisplayPort Kablosu ile bağlamadım gittim bir hdmı kablosu aldım
linki bu https://dargab2b.com/hdmi-kablo/prd-gabble-gab-hdmi03-hdmi-orgulu-3mt-6b1e
ayrıca gtx 550 ti kullanıyorum fakat ekran kartında hz'le alakalı sorun yok.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,097
İsim
.
Yanlış anlama ama bende şans yok her şey bugünlerde üstüme geliyor her perşembe bir şey oluyur şimdide admob ile play console hesabım kapatılmış insanlara 1-2 denk geliyor bana 5-6 nasıl hayla hayattayım onu bile bilmiyorum

Eklemeyi unutmuşum DisplayPort Kablosu ile bağlamadım gittim bir hdmı kablosu aldım
linki bu https://dargab2b.com/hdmi-kablo/prd-gabble-gab-hdmi03-hdmi-orgulu-3mt-6b1e
ayrıca gtx 550 ti kullanıyorum fakat ekran kartında hz'le alakalı sorun yok.
Gönder iadeye üstüne biraz daha koy adam akıllı birşeyler al

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba

sıfır ölü pixsel garantili monitör o değişim iste

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,983
İsim
uwu
Hocam hepsiburadanın mantığını bilmiyorum değişim talep etsem oda sıkıntılı geldi diyelim tekrar iade edebiliyormuyum ?

Şimdide kafayı yedi kapanıp açılıyor .
sorunlu büyük ihtimal çünkü 1 değil 2 değil bügün 5. sanırım sadece da forumda

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
hocam hz monitorden kaynaklı değildir çözülür de 5-6 ölü piksel ne bir tane çıksınn ben değiştirtiyorum

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati

Hem 5-6 ölü pixel çıkıyor hemde 60 hz ve sen iade etmek istemiyorsun şaka mısın dostum? 60 hz almak istesen zaten 1500'e bile bulurdun. Direkt iade et gamepower kötü bir marka zaten bu monitöre 2k'dan fazla vermezdim.
İade et tekrar alma gamepower rezalet bir markadır zaten herkes bilir , onun yerine max bütçeni söyle öneri yaparız.

Top Bottom