Neler Yeni

Monitör iadesi yardım

Mehwet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Gündal
Merhaba arkadaşlar şu an MSI 242C monitörünü kullanıyorum fakat sandığımdan daha fazla göze batan bi ghosting olduğu için iade etmek istiyorum sorun şurada başlıyor kutunun içinde gelen köpükleri çöpe attim bunlar iadeye engel olur mu ve kargo ile gönderirken monitörün hasar görmemesi için nasıl bir yol izlemeliyim teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcı amazon bu arada

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,044
İsim
Muhammet Trabzon
Satıcıya sor hocam. Ürün hasarlı giderse almazlar. Köpükler olmadan da, hasarsız nasıl yollarsın bilmiyorum.

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Köpük al temin edebileceğin yerler vardır kırtasiyelere bak biraz araştırma yaparak bulabilirsin. En kötü ihtimal bulamadın baloncuklu o zımbırtılardan alıp yanlarına sıkıştırır sararsın oda bir koruma sonuçta.En azından boş korumasız göndermemiş olursun. Karşı tarafa bağlı bazıları sorun yapıyor bazıları yapmıyor.

Corvin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Fırat DURMAZ
eger orjinal kutu içeriği yoksa iade almazlar.

wake up to reality

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar şu an MSI 242C monitörünü kullanıyorum fakat sandığımdan daha fazla göze batan bi ghosting olduğu için iade etmek istiyorum sorun şurada başlıyor kutunun içinde gelen köpükleri çöpe attim bunlar iadeye engel olur mu ve kargo ile gönderirken monitörün hasar görmemesi için nasıl bir yol izlemeliyim teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcı amazon bu arada
Ben önceden ürün iadesi yaparken kutu içeriğinin eksiksiz olması gerekiyor yazıyordu. Siz direkt köpükleri çöpe atmışsınız.
Bir de benim bildiğime göre köpükler monitörün şekline uygun oluyor. Yani herhangi bir yerden köpük alınca monitörü tam korumayabilir ve yol sırasında hasar alırsa hem iade edememiş olursunuz hem de monitörden olursunuz.

Top Bottom