Neler Yeni

Monitör İadesini nasıl yapabilirim

Tolga277

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tolga
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 gün önce gaming gen tr sitesinden bir monitör aldım fakat iade etmek istiyorum çünkü monitör beklediğim gibi canlı değil ve ışık sızması ve 1 adet de ölü piksel var. Ama asıl şikayetçi olduğum nokta görüntüsü beklediğim canlılıkta değil. Forumda okuduğum kadarıyla çoğu firma iade kabul etmiyormuş sorun vs çıkarıyormuş. Ne yaparsam iade edebilirim veya nasıl iade edebilirim. Yardım edebilir misiniz? Teşekkür ederim.

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 gün önce gaming gen tr sitesinden bir monitör aldım fakat iade etmek istiyorum çünkü monitör beklediğim gibi canlı değil ve ışık sızması ve 1 adet de ölü piksel var. Ama asıl şikayetçi olduğum nokta görüntüsü beklediğim canlılıkta değil. Forumda okuduğum kadarıyla çoğu firma iade kabul etmiyormuş sorun vs çıkarıyormuş. Ne yaparsam iade edebilirim veya nasıl iade edebilirim. Yardım edebilir misiniz? Teşekkür ederim.
Monitör nedir

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
14gun içinde iade hakkınız var beğenmedim diyerek geri gönderin.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
14gun içinde iade hakkınız var beğenmedim diyerek geri gönderin.
kesinlikle beğenmedim diyerek değil ölü piksel ve ışık sızması yani 1 den fazla kusurlu ürün diyerek geri gönderin iadenizi kabul ederler

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Bilal
kesinlikle beğenmedim diyerek değil ölü piksel ve ışık sızması yani 1 den fazla kusurlu ürün diyerek geri gönderin iadenizi kabul ederler
Böyle söylerse ürün servise gider oradanda ret gelir.Beğenmedim diyerek iade etmesi lazım yoksa diğer türlü servis yolu gözükür

Top Bottom