Neler Yeni

Monitör kırık geldi ne yapmalıyım ?

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
Arkadaşlar merhaba 07/08/2023 tarihinde pazarama üzerinde satış yapan kinzy teknoloji firmasından twisted minds monitör aldım monitör ölü pikselli geldi, pazarama sitesine girip iadeye tıklayınca bana mng kargo kodu verdi ve mng kargo ile firmaya geri gönderdim 2 gün sonra firmayı arayıp durumu öğrenmek istediğimde kaba bir şekilde servise yollayacaktın yanlış yollamışsın monitörünü hiç ellemedik geri yolluyoruz şeklinde bir cevap aldım, bugün sabah monitörüm geldi işe gideceğim için kontrol etmedim şimdi işten gelip kutuyu çıkarttım ve bariz bir şekilde ekran ortadan çatlamış şu an ne yapmam gerekiyor ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar merhaba 07/08/2023 tarihinde pazarama üzerinde satış yapan kinzy teknoloji firmasından twisted minds monitör aldım monitör ölü pikselli geldi, pazarama sitesine girip iadeye tıklayınca bana mng kargo kodu verdi ve mng kargo ile firmaya geri gönderdim 2 gün sonra firmayı arayıp durumu öğrenmek istediğimde kaba bir şekilde servise yollayacaktın yanlış yollamışsın monitörünü hiç ellemedik geri yolluyoruz şeklinde bir cevap aldım, bugün sabah monitörüm geldi işe gideceğim için kontrol etmedim şimdi işten gelip kutuyu çıkarttım ve bariz bir şekilde ekran ortadan çatlamış şu an ne yapmam gerekiyor ?
Thh ye başvurun hocam iyi dilden anlamıyorlar maalesef

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
maalesef güncelleme tarzı bir şey yok orada.
ayrı bi başlık açabilirsiniz o zaman thhye daha önce işim düşmediğinden bilgim yok maalesef iade etmişsiniz 14 günü geçirmeden iade yapmışsınız anladığım kadarıyla koşulsuz şartsız almaları gerekiyordu (şanslıymışım o konuda)

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ayrı bi başlık açabilirsiniz o zaman thhye daha önce işim düşmediğinden bilgim yok maalesef iade etmişsiniz 14 günü geçirmeden iade yapmışsınız anladığım kadarıyla koşulsuz şartsız almaları gerekiyordu (şanslıymışım o konuda)
onu da anlattım kendilerine yok artık öyle olmuyor diyip geçiştirdiler servisten iade raporu almak gerekiyormuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,346
Üyeler
156,316
Son üye
idzjc
Top Bottom