Neler Yeni

Monitör mü? tv mi?

Arda15848

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Arda özgül
herkese meraba ben monitör alıcaktım ama tv lere baktığımda hz sayısının daha faza ve daha ucuz olduğunu gördüm sizce ne alayım...

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
tv yakından göz sağlığına olumsuz etki eder monitörler pc için çıkan bişey olmasa herkes tv kullanır zaten :D

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Çok oyun oynuyorsan monitör tavsiye ederim ama daha çok internette takılcaksan veya film dizi izliceksen televizyon alabilirsin.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Göksel Gündüz
herkese meraba ben monitör alıcaktım ama tv lere baktığımda hz sayısının daha faza ve daha ucuz olduğunu gördüm sizce ne alayım...

TV'lerin input lag'ı monitörlerden yüksek olur. TV alırken input lag'ını internetten öğrenip öyle al yoksa input lag'ı yüksek bir TV alırsan mouse'u çevirirken gecikmeler olur. Monitör her zaman daha iyi bir seçim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Muhammed İbrahim Kaya
Ne gibi oyunlar oynayacağına göre değişir aslında rekabetçi oyunlar oynayacaksan ( LOL CS:GO PUBG FORTNİTE veya online herhangi bir rekabetçi oyunu) ve birazda yerin varsa evinde tv alabilirsin ama ucuz tv lerde Fresync olmayabiliyor bazen (Ekrandaki kaymaların olmasını minimum seviyeye indiren bir özelliktir)

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yunus Toptaş
eğer bigisayar ile aranda 1 metreden daha az mesafe varsa tv önermem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,755
Üyeler