Neler Yeni

Monitör öneri tavsiye

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Yusuf Emre Şahin
2k monitör önerebilir misin dedin ya eğer sistemin 2k için yeterlimi diye bakacaktım
Ryzen 3 3100
RX 550
8 GB ram
Gigabyte b450m s2h
Çok oyun oynamıyorum normal kullanım için yeterli olduğunu düşünüyorum

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Rüya da bile oynatmaz bu sistem ancak 1080P low da oynatır
Adamlar Rtx sistemler ile 2k oynamiyor. Arkadaş rx550 ile oynamayı düşünüyor. Birinin gerçekleri söylemesi gerekiyordu...

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Yusuf Emre Şahin
Adamlar Rtx sistemler ile 2k oynamiyor. Arkadaş rx550 ile oynamayı düşünüyor. Birinin gerçekleri söylemesi gerekiyordu...
Oyunamam o zaman 1080 p oynarım sizden tavsiye istiyorum 2k film izleyebilir miyim izlerim bu kadar basit
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rüya da bile oynatmaz bu sistem ancak 1080P low da oynatır
Bu arada bilmeden konuşmayın valorant oynuyorum full ayarda 200 FPS oynuyorum

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Oyunamam o zaman 1080 p oynarım sizden tavsiye istiyorum 2k film izleyebilir miyim izlerim bu kadar basit

Sana C*H*l demek istiyorum ama değmezsin

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler

Aynen kardeşim araş kargo aç kapıyı

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Yusuf Emre Şahin

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
RX 550 2k çözünürlük destekleyen bir kart. İlla ki oyun oynatması şart değil ? Ben geleceğe yönelik olması için 2k almak istiyorum. Hitap şekliniz hoş değil. Çok oyun oynadığımı belirttim zaten.
Geleceğe yönelik olması için rx550 gibi bir karttan rtx3070 gibi bir karta geçmelisiniz. Zaten bütçesi geniş olan biri rx550li iyi olmayan bir sistem almaz. O yüzden geleceği pek düşünmenize gerek yok. Ayrıca hitap şeklimde bir şey yok. "Bilmeden konuşmayın" diye sert bir şekilde siz söylediniz. Ben ne hakaret ettim ne küfür ettim. Benim dediğim bir şakalaşma şeklidir. İlla 2k monitör almak istiyorsanız bize niye soruyorsunuz? Alınmaz deyince geri savunmaya geçiyorsunuz.

elindeki monitör pek para edecek gibi durmuyor fotodan görünene göre ahı gitmiş vahı kalmış gözüküyor

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Yusuf Emre Şahin
elindeki monitör pek para edecek gibi durmuyor fotodan görünene göre ahı gitmiş vahı kalmış gözüküyor
Hayır, çalışıyorum evden çıkarken acele ile çektim. Monitör sadece pis, haricinde bir tane bile çizik yok üzerinde. Fotoğraf bulanık ve lekeler var. 5 dakika vakit harcamam gerekiyor temizliğe akşam yapıp atarım. Üstelik evden uzakta okuduğum için aşırı az kullanıldı.

Geleceğe yönelik olması için rx550 gibi bir karttan rtx3070 gibi bir karta geçmelisiniz. Zaten bütçesi geniş olan biri rx550li iyi olmayan bir sistem almaz. O yüzden geleceği pek düşünmenize gerek yok. Ayrıca hitap şeklimde bir şey yok. "Bilmeden konuşmayın" diye sert bir şekilde siz söylediniz. Ben ne hakaret ettim ne küfür ettim. Benim dediğim bir şakalaşma şeklidir. İlla 2k monitör almak istiyorsanız bize niye soruyorsunuz? Alınmaz deyince geri savunmaya geçiyorsunuz.
Benim anlamadığım şey şu: ben bu kart ile 2k film izleyemem mi, kasma donma olur mu yani ?

Hayır, çalışıyorum evden çıkarken acele ile çektim. Monitör sadece pis, haricinde bir tane bile çizik yok üzerinde. Fotoğraf bulanık ve lekeler var. 5 dakika vakit harcamam gerekiyor temizliğe akşam yapıp atarım. Üstelik evden uzakta okuduğum için aşırı az kullanıldı.

Benim anlamadığım şey şu: ben bu kart ile 2k film izleyemem mi, kasma donma olur mu yani ?
Galeride gezinirken bunu buldum. Temiz halı bu şekilde

Ekler

• IMG_20210520_154059.jpg
    IMG_20210520_154059.jpg
    4.3 MB · Hit: 17
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,805
Üyeler