Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitör önerisi acil !

muali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Ataş
Bütçe
3500
merhaba arkadaşlar laptop kullanıyordum ekranı küçük gelmeye başladı daha büyük bi ekrana geçmek istedim kullanım amacım genelde kurgu video edit nadirde oyun çok bi bütçem yok malesef 3500 kadar ben baktım bi iki model gözüme kestirdim arasında kaldım linklerini alta ekliyorum bu ikisinden hangisi benim için daha iyi olur veya başka bu fiyat aralığında hangi monitör alınabilir gosting var diyolar one pek bilmiyorum kurguda sıkıntı çıkarırmı çıkarmazmı onu da yazabilirseniz çok tatlı olur şimdidden çok teşekkür ederim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat
Lg tercih etmelisiniz bence o bütçeye attığınız iki ekran arasından lg daha mantıklı

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

muali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Ataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangisi daha iyi olur benim için kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeniz hiç çıkmıyorsa 24gn60r-b iyidir.

Bir de şu model var, hiç kullanmadım ama Nays ile alırsanız 3500TL altına gelecektir muhtemelen.
baktımda attığın monitöre tam yetiyor nayla aldımmı daha ucuza geliyor ama emein değilim sen olsan hangisini alırdın

Son düzenleme:

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
hangisi daha iyi olur benim için kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktımda attığın monitöre tam yetiyor nayla aldımmı daha ucuza geliyor ama emein değilim sen olsan hangisini alırdın
Normalde amaç düz oyun olsa direkt Philips'i seçerdim fakat burada kurgu/video edit de yapılacağı için doygun renklerden uzak gerçeği yansıtan renkler önemli(değil mi?). Philips'te bunun için sRGB modu var ama ne kadar sağlıklı çalıştığı konusunda fikrim yok.

Kurgudan kastınız ne o önemli biraz da, örneğin videoyu kesip geçiş efekti/müzik katıyorsanız o kadar da gerçeğe yakın renklere ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum.

muali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Ataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde amaç düz oyun olsa direkt Philips'i seçerdim fakat burada kurgu/video edit de yapılacağı için doygun renklerden uzak gerçeği yansıtan renkler önemli(değil mi?). Philips'te bunun için sRGB modu var ama ne kadar sağlıklı çalıştığı konusunda fikrim yok.

Kurgudan kastınız ne o önemli biraz da, örneğin videoyu kesip geçiş efekti/müzik katıyorsanız o kadar da gerçeğe yakın renklere ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum.
yani dediğin gibi öyle aham şaham değil edit remix efekli şeyler ilerdede pc alırsam oyun da onarım düzenli almış ken güzel bişey alim diyom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom