Neler Yeni

Monitör siyah ekranda kalıyor.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Cihan Duman
Bütçe
5
Merhabalar size garip gelebilir ancak geçen sene depremden dolayı monitörümün üçte biri darbe almış. Biz de tadilatlardan dolayı 1 sene evi kurmadık. Bilgisayarı kurarken darbeyi aldığını fark ettim ve fotoğraftaki gibi bir ekranla karşılaştım. Biraz üzüldüm açıkçası çünkü garantisi bitti ama servisine sordum komple panelin yenilenmesi gerektiğini söylediler parça da yurt dışından geldiği için aslında sıfır monitörle neredeyse aynı fiyat.. Neyse ben de 27 inç olduğu için pencereleri küçülterek idare ederim dedim. Fakat birkaç gün sonra hiç açılmaz hale geldi. Işıkları yanıyor fakat normalde bilgisayar kapalıyken nosignal verirdi artık onu da göstermiyor parlak siyah bir ekranda kalıyor. Bu arada parlak siyah ekran olurken yine o darbe alan kısımda renk şeritleri gözüküyor.
Bilgi: eklenen görsel sadece şeritleri göstermek içindir artık darbe almayan yerde sadece parlak siyah ekran var ve darbe alan yerde de şeritler duruyor
Sizce panel komple mi gitmiştir yani artık çöp diyebilir miyiz? Boş yere yer kaplamasını istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

not: sorun kasada değil arkadaşlar

Ekler

• IMG_20240610_195308.jpg
    IMG_20240610_195308.jpg
    547.1 KB · Hit: 18
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler