Neler Yeni

monitörde kesikler var

arkadaşlar eski bi kasam vardı bga girişi vardı sonra yeni sistem topladım ama vga girişi olmadığı için dvı vga dönüştürücüsü kullandım monitör için ama hızlı yerlerde mesela gtadda araba sürerken yada kardeşimin oynadığı krunkerda koşarken ekranda kesik gibi görüntü bozuluyor önemli bişey değil sadece göz tırmalıyor sizce nedeni monitörmü kablo mu sorunu nasıl çözebilirim he bide eski pcde monitörde kesiklikler olmuyodu

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
dönüşütürücülerden her şey beklenir.

Ben ekran kartı driver ı kurduğumda dönüştürücü bozulmuştu, sen düşün.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kullandığın dönüştürücünün linkini atabilir misin?

ProVodKa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Görkem Öztürk
arkadaşlar eski bi kasam vardı bga girişi vardı sonra yeni sistem topladım ama vga girişi olmadığı için dvı vga dönüştürücüsü kullandım monitör için ama hızlı yerlerde mesela gtadda araba sürerken yada kardeşimin oynadığı krunkerda koşarken ekranda kesik gibi görüntü bozuluyor önemli bişey değil sadece göz tırmalıyor sizce nedeni monitörmü kablo mu sorunu nasıl çözebilirim he bide eski pcde monitörde kesiklikler olmuyodu
dönüştürücü kaynaklı olabilir. Marka model söyler misin?

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,726
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
vslls bilmiyorum ya şuan ofisteyim zaten PC ci topladı 50 TL'ye aldım dönüştürücüyü kaltilesinden istedim özellikle
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi bakiyim bulabilirsem internetten
Ben bir pazarından aldığım DVI to VGA dönüştürücüyü kullanıyorum (5 TL). 2 yıldır 1080P'de hiç sorun çıkartmadı.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
vslls bilmiyorum ya şuan ofisteyim zaten PC ci topladı 50 TL'ye aldım dönüştürücüyü kaltilesinden istedim özellikle

bi bakiyim bulabilirsem internetten
40-50 TL'ye de güzel dönüştürücüler var ama sana satan kişi kaliteli diye 20 liralık ürün de satmış olabilir.Ben de vaktiyle almıştım 15 liralık ürünü 45 lira demişti.Sorun dönüştürücüdendir çaresi değiştirmek.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

görünüşü şunlara benziyor baya yetersiz kaldım heralde markkanın ne olduğunu bile bilmiyorum

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
boşuna demiyoruz dönüştücülere bulaşmayın diye. Dönüştürücülerden her şey beklenir

görünüşü şunlara benziyor baya yetersiz kaldım heralde markkanın ne olduğunu bile bilmiyorum
@bythmn @Emir Aydın @$ilentX

boşuna demiyoruz dönüştücülere bulaşmayın diye. Dönüştürücülerden her şey beklenir
monitör vga lı

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,726
İsim
Emir Aydın
Instagram