Neler Yeni

Çözüldü✓ monitörde yatay çizgiler oluştu

naysu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdullah Akgül
Merhaba, CBOX marka bir monitör aldım 5-6 ay önce. Yaklaşık 20 gün önce gri tonlarda yatay olarak çok ince bir çizgi fark ettim ölü piksel testinde gözükmüyor sadece gri renkte siyah olarak belli oluyor, gün geçtikçe bu çizgi büyümeye başladı ve bugün fark ettim 3-4 tane aynı bölgede çizgiler oluşmuş. Bu ürün üretim hatası mı ? Garantiye girmesini ve tamir edilmesini istemiyorum yani bu sorun nasıl değerlendiriliyor pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp Image 2021-03-02 at 22.00.48.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Söylemeyi unutmuşum onboard denedim çizgiler halen duruyor sorun ekran kartı değil.

27/03/2021
Monitör garantiye gitti ve 0 ile değişimi yapıldı. Sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba, CBOX marka bir monitör aldım 5-6 ay önce. Yaklaşık 20 gün önce gri tonlarda yatay olarak çok ince bir çizgi fark ettim ölü piksel testinde gözükmüyor sadece gri renkte siyah olarak belli oluyor, gün geçtikçe bu çizgi büyümeye başladı ve bugün fark ettim 3-4 tane aynı bölgede çizgiler oluşmuş. Bu ürün üretim hatası mı ? Garantiye girmesini ve tamir edilmesini istemiyorum yani bu sorun nasıl değerlendiriliyor pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıyı görüntüle

Söylemeyi unutmuşum onboard denedim çizgiler halen duruyor sorun ekran kartı değil.
Kablo değişmeyi denediniz mi?

naysu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdullah Akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam garantiye yollayın ileride büyük sorunlara yol açabilir.
Hocam yollayacağım zaten fakat ben tamir değil değişim istiyorum yani tamir görsün istemiyorum sonuçta monitör hatalı böyle bir hakkım var mı yok mu onu merak ediyorum.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam yollayacağım zaten fakat ben tamir değil değişim istiyorum yani tamir görsün istemiyorum sonuçta monitör hatalı böyle bir hakkım var mı yok mu onu merak ediyorum.
Hocam zaten bu tamir edilmez, ya arızalı parça değişir yada komple değişir. Tabii kullanıcı hatası demezler ise...

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tek çaresi garantiye göndermek. Onaylanır ve garanti desteği iyiyse panelini değiştirip gönderirler büyük ihtimal. Benden naçizane tavsiye, paneli değişirse satıp başka monitöre geçin. Bu tür markalar uzun vadede sizi üzer.

naysu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdullah Akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam zaten bu tamir edilmez, ya arızalı parça değişir yada komple değişir. Tabii kullanıcı hatası demezler ise...

Tek çaresi garantiye göndermek. Onaylanır ve garanti desteği iyiyse panelini değiştirip gönderirler büyük ihtimal. Benden naçizane tavsiye, paneli değişirse satıp başka monitöre geçin. Bu tür markalar uzun vadede sizi üzer.
Anladım çok teşekkür ederim

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm

Alıntıyı görüntüle

CBOX Şaşırmamak lazım. Garantiye yollayın gitsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Doğukan Çelikçi
Öncelikle iyi geceler,CBOX gibi firmalardan lütfen ürün vs. almayın,bu tip hatalar çok fazla olmaya başladı.İyi olsalar fiyatları o kadar düşük olmaz değil mi ? Garantiye gönderin umarım sorununuz çözülür.

naysu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdullah Akgül
CBOX Şaşırmamak lazım. Garantiye yollayın gitsin.

Öncelikle iyi geceler,CBOX gibi firmalardan lütfen ürün vs. almayın,bu tip hatalar çok fazla olmaya başladı.İyi olsalar fiyatları o kadar düşük olmaz değil mi ? Garantiye gönderin umarım sorununuz çözülür.
valla para buna çıkıyor diye aldık ama büyük hata yapmışım. Bir daha tövbe hiç almam param yoksa.

naysu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdullah Akgül
Monitör garantiye gitti ve 0 ile değişimi yapıldı. Sorun çözüldü.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Alıntıyı görüntüle

Ve bir cbox vakası daha garantiye verin

Top Bottom