Neler Yeni

MONİTÖRDEN CIZIRTI SESİ GELİYOR YARDIM.!

Osman15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
osman çoban
Arkadaşlar 1 hafta önce ASUS TUF Gaming VG259qm aldım monitörden gayet memnunum ancak birkaç gündür PC'yi açınca kulak çınlaması gibi bir ses geliyor bütün kabloların yerini değiştirdim ancak sesin nereden geldiğini bulamadım bugün tekrar dinlemeye başladım ve kesin olarak monitörden geldiğini teyit ettim. Monitörün sol üst köşesinden arka tarafındaki havalandırma yerinden bir cızırtı sesi geliyor aslında cızırtı denilmez aynı kulak çınlaması gibi monitörün seslerini kapattım devre dışı bıraktım ama maalesef düzelmedi. Bu ses sorunu mu yoksa arızalı mı monitör bilemedim yoksa normal bir şey mi acaba bu marka modellerden kullanan arkadaşlar varsa sizlerde böyle bir şey var mı acaba yardımcı olur musunuz teşekkür ederim.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Muhtemelen bobin sesi (coil whine), garanti kapsamında mıdır bilemiyorum satıcı veya Asus Tr ile iletişime geçebilirsin.

Osman15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
osman çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen bobin sesi (coil whine), garanti kapsamında mıdır bilemiyorum satıcı veya Asus Tr ile iletişime geçebilirsin.
performansı etkiler mi bu acaba monitörün veya ileride arıza yaratır mı bir zararı var mıdır monitöre vs

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
performansı etkiler mi bu acaba monitörün veya ileride arıza yaratır mı bir zararı var mıdır monitöre vs
Ekran kartlarında daha sık karşılaşılan bir problem, sesin rahatsız etmesi durumunda bir yan etkisini veya bozulma yarattığını duymadım. Yine de daha iyi bilen birisine sormak gerekir.

Top Bottom