Neler Yeni

Yardım Monitörden iyi Anlayan Var mıdır?

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
En iyi monitör LG ve Asus

Aykut D.

80+ Gold
Monitörü temiz şekilde temizledim arkada bir çizik var diye reddedildi yani arkasını nasıl çizerim oda garip :D Aldığım gibi paketledim bu çiziği nasıl yaparım başkada bir şeyi yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzlemiştim bunu yorumum bile var altında zaten yenileme olarak biraz daha fazla olması dileğim 144 yerine ekran kartım 2K zaten benim
İnce Hesap iyi bir esnaf değil çizikten ürün almamak bir bahanedir net .

PunkiesT

80+ Bronze
G274QPX'i beğenmeme sebebiniz neydi?
Görüntüsü kaliteli değil FPS için yani oyun için çıkarılmış gibi cansız soluk gibiydi oyunda baktığım 1440P aldığım pikselleşmeler görünüyordu. Görüntü kalitesini beğenmedim benlik bir şey değil IPS VE 1440 P alma nedenim kaliteli görüntü almaktı onuda alamadım.

Monitör ustası @Adriatique davst edelim

MSİ g2412 kullanıyorum canavar birsey ama optix serisi çok güven vermiyo
Hani nerden kendisi @Adriatique göremedim daha. Yok bu MSI monitörden sonra uzak duruyorum artık :D

Attığın listede LG dışında panel üreticisi yok. Diğer firmaların hepsi panelleri Samsung, LG ve diğer kore, çin panel şirketlerinden alıyor. Ben bu kadar büyük bütçede bir monitör alsam LG ve Samsung harici almazdım. Panelini kendi üretmiş bir markayı tercih ederdim ki zaten dünya çapında kendini kanıtlamış markalar. IPS denince LG çok önde ürettiği çoğu televizyon IPS panelli oluyor IPS düşünüyorsan görüntü kalitesine önem veriyorsan direkt LG almalısın. Diğer karma panel kullanan kendi marka etiketini basan firmaları tercih etmemelisin.
Sistemime en uygun panel IPS ve 1440P şuan 1080p kullanıyorum ama oyunda beni tatmin etmiyor. Şuanki ekonomi ile aslında çok büyük bütçe değil yani gibime . Teknik bilgiye sahip birini aramam aldıktan aldığım ürünün kaliteli görüntüsü ve güzel görüntüsü olup tekrardan iade ile uğraşmak istemeyişimden dolayı sorunlar oluyor ve süreçte uzun .

Asus genelde oyun odaklı sanırım görüntü kalitesi ikinci planda kalıyor gibi

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yazıcam hocam sizw ama incelediğim kadarıyla en mantıklısı alienware.

PunkiesT

80+ Bronze
Yazıcam hocam sizw ama incelediğim kadarıyla en mantıklısı alienware.
Vallahi çok geç yazdın technopattan birine sora sora Dell Alienware AW2724DM modeline karar verip aldım . O kadar para verip bunu alma istersen hem daha uygun fiyata hem de aynı görüntü alacaksın dedi Dell G2724D modelide onun daha basit hali filan dedi ama Alienware modelini alayım dedim . Sende bu Akakçede en alınabilir kaliteli monitör olarak aldığım modeli söylüyorsun heralde.

Top Bottom