Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitöre görüntü gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Bahtı dikik piyade
Öncelikle selamın aleyküm az önce bilgisayarı temizledim ekran kartını işlemciyi filan söktüm macun yeniledim. Herşeyi topladım ve şuan monitöre görüntü gelmiyor "No Signal" yazısı gelip gidiyor sorun nedir sizce işlemci pimlerini filan yamultmuş olabilir miyim?

Rooty01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes K
Görüntüyü HDMI ile mi VGA kablo ile mi alıyorsun? Kablolarda sıkıntı olmuş oalbilir. Ramleri çıkarıp taktıysan tam oturmamış olabilir o zaman gelmez görüntü. Kontrol et, olmadı slotlarını ve yerlerini değiştir. İşlemcideyse sorun bilmiyorum bir bunları dene bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Bahtı dikik piyade
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntüyü HDMI ile mi VGA kablo ile mi alıyorsun? Kablolarda sıkıntı olmuş oalbilir. Ramleri çıkarıp taktıysan tam oturmamış olabilir o zaman gelmez görüntü. Kontrol et, olmadı slotlarını ve yerlerini değiştir. İşlemcideyse sorun bilmiyorum bir bunları dene bence.
Vga kablosu ile alıyorum ramler tam oturuk ekran kartıda tam oturuk şuan baktım

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Bahtı dikik piyade
Tmm hocam bi yerlerini değiştir ramlerin. Slotlarını değiştir dene.
Aynı hocam hala
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarcı yolu gözüktü gibi biraz sanki

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
asla önermem bilgisayarcıyı ekran kartı güç pinlerini kontrol et hepsinin girdiğine emin ol

s
Aynı hocam hala

sorununuzu burada sora sora çözebilirsiniz bilgisayarcıya güvenilmez + para israfı

Rooty01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes K
asla önermem bilgisayarcıyı ekran kartı güç pinlerini kontrol et hepsinin girdiğine emin ol

s

sorununuzu burada sora sora çözebilirsiniz bilgisayarcıya güvenilmez + para israfı
Hocam kart falan arızalıysa mecbur götürecek napacak. Kazıkçı çoğu ama katılıyorum. Hakkıyla iş yapan esnaf kalmadı artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Bahtı dikik piyade
Hocam kart falan arızalıysa mecbur götürecek napacak. Kazıkçı çoğu ama katılıyorum. Hakkıyla iş yapan esnaf kalmadı artık.

s

bilgisayarcıya götürdüm mahallemdeki hdmi + psu kablosunu bağladım monitöre ekran geliyor bende başka bir kablo buldum denedim bende yine aynı monitör anlamadım gitti

*düzeldi beyler bilgisayarcıya kendi kablosuyla beraber götürdüm orda çalıştı eve geldim taktım tekrar evdede çalıştı şuan sıkıntı yok Monitör kendini korumaya almış dedi bilgisayarcı*

Son düzenleme:
Top Bottom